Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hordozható hangszóróba savas...

Caola kérdése:

Hordozható hangszóróba savas akkumulátort akarok tenni mekkora az esélye annak, hogy kifolyik a sav és szétmarja az elektronikát? 12V-os motoraksiról van szó. Mivel hordozható azért sokat lenne döntve és emiatt aggódom.

Figyelt kérdés

2013. márc. 15. 21:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegyél bele inkább zseléset. Az nem fog kifolyni. :)
2013. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen erősítős hangszórók akkuval több márkának is. Mindenki zselés zárt akkut tesz bele, abból fejreállítva sem jön ki semmi.
2013. márc. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azthiszem te tetted fel a hordozható hangszórós kérdést.:) Na én vagyok, aki átalakította a Tertát. Én azért raktam bele savasat, mert eddig a legnagyobb "mozgása" az volt, hogy levettem a polcról és vissza, vagy átvittem a másik szobába. Egyszer pedig felvittem az emeletre..:D De ilyenbe csak is zseléset szabad venni!!!! Ne kockáztass, mert sokkal nagyobb bajod származhat belőle, ha a kifolyó sav mindent szétmar!
2013. márc. 15. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen gondolkodtam rajta csak a zselés depedt drága de rohadt jó lesz aktatáskába lesz beleépítve :D
2013. márc. 16. 00:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Á nem drága tévedtem
2013. márc. 16. 01:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!