Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Karácsonyra kaptam egy Ps3...

Karácsonyra kaptam egy Ps3 Super Slimet 500GB-osat és mostanában játszok és egyszer csak lefagy. De miért?

Figyelt kérdés
2013. márc. 17. 17:52
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi időt játszol? ha pl 7-10 órát tolod 1xerre akkor megértem hogy túlmelegszik.

De ha bekapcsolod játszol 1-3 órát és lefagy az már más

2013. márc. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy-két játék szarul van megírva, amik során előfordulhat lefagyás. Szóval ha csak egy játéknál csinálja nincs gáz.

Nekem asszem Just Cause 2-nél volt, hogy kb naponta 1x is lefagyott, amióta már nem játszok azzal azóta meg nem is volt lefagyás.

Szóval valamilyen szoftveres oka van, nem kell nagyon foglalkozni vele, baja nem lesz.

2013. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb egyszerre úgy 3-4 órát játszok és nekem a fifa 13-nál és a battlefield 3-nál fagyott be ma
2013. márc. 17. 18:31
 4/6 anonim ***** válasza:

és mikor szokott fagyni? mikor már a 3-4 ik óra játék után?

vagy elinditod játszol 20percet és bumm fagy?

2013. márc. 17. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
most kb játszottam a fifával 30 percet és akkor fagyott le
2013. márc. 17. 20:30
 6/6 anonim ***** válasza:

Ahogy írtam, a játék a hibás, másoknak is ugyanúgy fagy:

[link]


Xbox-on is ugyanúgy van fagyás.

2013. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!