Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Karácsonyi ajándék kérdés?...

Karácsonyi ajándék kérdés? Tapasztalt anyukák! 2,5 éves kislányotok mivel játszik mostanában? Milyen játékunk nincs, és jó ötlet lenne karácsonyra?

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 14:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

babázás játékkonyha

mese dvd és könyv

hintaló v. szánkó

2010. okt. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
mega blocks imádja!
2010. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Vízfesték, praclifesték, marokkréta (zsírkréta kicsiknek),gyurma, babakocsi babával, a konyha is jó ötlet.
2010. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém is 2,5 éves. Mi babaházat tervezünk venni. Nagyon sok Playmobil 1-2-3 játéka van, ez a kedvenc, és gondoltuk a babaházba a Playmobil babákat is szívesen rakosgatná.
2010. okt. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
puzzle és mesekönyv a menő minden mennyiségben!
2010. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányainál a babakonyha az abszolút nyerő! Itthon játszóházban, vendégségben, oviban mindig ez a legfőbb játszóhelyük :)
2010. okt. 27. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Amik nálunk nagy kedvencek:

-játék konyha edényekkel műanyag ételekkel

-babaház

-építőkocka mindegy milyen márkájú

-mesekönyvek főleg a Bartos Erika könyvek Anna, Peti és Gergő vagy a Bogyó és Babóca.

-játék sátor képes egésznap bent ülni ha felállítjuk.

-játék csúszda, műanyag

- műanyag állatok

-playdoh gyurma minden mennyiségben.

Én karácsonyra már vettem egy másik babaházat.Akkor vettem még egy golyó pályát amit neki kell összerakni hasonlóan az építőkockához és a végén le lehet gurítani a golyót róla.

[link]

Ilyesmit. Szeretnék még egy pénztárgépet venni neki.

Tavaly vettem neki az Auchan-ban neki olyat hogy egy tálkában kacsák úszkálnak egy motor hajtja a vizet és ki kell horgászni őket horgászbottal. Azt is szereti csak most el tettem mert állandóan tiszta víz minden de szuperul fejleszti a kézügyességét. Esetleg tavaszra gondolva vehetek neki már kis bicajt, pótkerékkel.

2010. okt. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Ugyan babakonyhánk nincs, de kis edényei, poharai, evőeszközei vannak, azokkal tényleg szeret játszani. Külön konyhát nem szeretnék venni, közös szobája van a testvérével, ráadásul nemsokára születik a másik testvére is, akivel ideiglenesen még meg kell osztaniuk a szobájukat. Így azért az amúgy elég nagy szobájuk is elég szűkös lesz már. Babája, babakocsija van, de nem játszik velük, így a babaháznak sem látom értelmét. Kirakózni tényleg nagyon szeret, azt biztos fog kapni, a mesekönyveket is nagyon szereti, arra is gondoltam, na meg a gyurmának is biztos örülni fog. Lehet, hogy sok apróságból fog állni a karácsonyi csomag. Esetleg, ha még valami eszetekbe jutna, nagyon örülnék még ötleteknek. Köszönöm!
2010. okt. 27. 09:27
 9/11 anonim ***** válasza:
52%
Lego duplo
2010. okt. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
kisbaba konyha szerintem akkor is eldérne, kb 60/80 centi széles is van és nagyon jok, tényleg imádnak velük játszani.
2010. okt. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!