Szerintetek milyen konzolt vegyek?

Figyelt kérdés

Ezek közül szerintetek melyik éri meg legjobban:

Xbox360 Slim

PSP E-1000

Nintendo3DS

PS3 Super Slim



2013. márc. 19. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy lehet kézi konzolt össze hasonlítani normallal? 1000x jobbak a játékot ps3 ra mint pspre...

Ha kézi konzolt akarsz akkor inkább a PS Vitát vedd meg

Ha normalt ps3-at ajánlom free multi miatt..

2013. márc. 19. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Én inkább nem venném meg egyiket sem, hanem majd PS4-et vennék ami elég atom lesz
2013. márc. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem olyat vegyél ami ismerőseidnek és a barátaidnak is van hogy tudjatok együtt multizni és co-op game-ket tolni.Erre az Xbox360Slim alkalmasabb és szebben nézne ki rajta a multiplatform játékok.Ha nem akarsz multizni akkor nézd meg az exclisive felhozatalt a különböző konzolokra és annak tekintetében dönts de ez sem igazán jó érv az lenne az igazi ha egy nagyobb áruházba kipróbálnád az említett konzolokat akkor más szempontokat is figyelembe tudsz venni.
2013. márc. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Azt vedd meg, amelyiknek jobban tetszenek az exkluzívai, és amilyen barátaidnak/ismerőseidnek van, akikkel esetleg játszanál.


Xbox live-ra külön elő kell fizetni (tehát hogy multizhass), viszont jobb, mint a Playstation network (nekem PS-em van, viszont ha lenne olyan lehetőség, hogy előfizetek, és olyan lesz, mint az XBL, akkor előfizetnék).


PS3-ban van bluray.


Multiplatform játékok általában szebbek Xboxon, és jobb az fps/frame rate, az exlkuzívokban viszont a PS3 a nyerő. Több van, sokkal szebb grafika (és szerintem jobb játékok is ezek, mint az xbox exkluzívjai, de ez csak személyes vélemény).

2013. márc. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajod van a PSN-el de mindegy.

Amúgy ha asztali PS3 (de én az exclusive-ok alapján választottam meg még pár dolog miatt)

Ha kézi konzolt akarsz Nintendo3DS.

2013. márc. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Második válaszoló,a ps4 egy szar lesz. Már most elavult. Egy 80k gép a belseje
2013. márc. 27. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Még ki se jött de te már tudod, hogy szar lesz?XD
2013. márc. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nvidia cégnek dolgozik.

Azok fikázzák le mert savanyú a szőlő.

Magyarul nem ők azok akik a ps4-be hozzák az alkatrész.

2013. márc. 28. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!