Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Konzolt akarok venni de nme...

Arutor kérdése:

Konzolt akarok venni de nme tudom hgy ps3 mat vagy xbox360 at vegyek. Szerintetek melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
2012. okt. 10. 13:16
 1/5 anonim válasza:

Attól függ mire akarod mindkettőnek vannak előnyei és hátrányai

Xbox előnyök: jók az exclusive játékai (pl: halo, forza, gears of war)

Hátrányai: a multi fizetős

Ps3

Előnyök: ingyen multi, jobb grafika

Hátrányok: nem olyan jók az exclusive játékai

Remélem segítettem!

2012. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azzal hogy a ps3 -nak jobb a grafikája, vitatkoznék, mert van olyan játék amiben jobb, de egy másikban az xbox -nak jobb.

Kérdező, ha van pénzed 14 000 (vagy használtan kb. 5 000) játékot venni akkor ps3, mert ott ingyen van a multi. Ha viszont nincs, akkor egy flashelt vagy rgh -s xboxot, vagy slim -et, vagy jasper alaplapos fat -ot. A fat ot jobban ajánlom ha flashelve van, mert ha ki jön egy újabb flash, akkor azt te is elvégezheted. slim nél nem.

2012. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Az első vagyok megint

Amit a második írt az hülyeség a slim-et ugyanúgy lehet flashelni

2012. okt. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Légyszíves ne írd az egész kommentemre hogy hülyeség, ha csak 1 mondattal van bajod. Azért írtam hogy a fat ot ő is megtudja csinálni, mert a slimek első flashelésénél fúrni kell. Ami nem egyszerű. És a 2011.08 utáni gyártásúakat nem is lehet (még) flashelni. Fat flasheléséhez kell egy kapcsoló, egy érintő, egy sata alaplapos gép, és pár vezeték. Slim -hez usb pro is kell, ami nem pár száz forint.
2012. okt. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
xboxnak jobb exclusive:DDDXDDXD
2014. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!