Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet képét ki akarom vezetni...

Tablet képét ki akarom vezetni TV-re, de nincs rajta HDMI kimenet. Micro USB-n keresztül meg lehet oldani a kép átadását más eszközre?

Figyelt kérdés
Most tervezek Tablet-et venni, de a kinézett típuson nincs HDMI kimenet, pedig a jövőben jó lenne, ha a rajta tárolt dolgokat meg tudnám jeleníteni tévén is. Micro USB jó erre a célra, vagy azzal nem megoldható? Végül is azt sem tudom, hogy HDMI-n keresztül megoldható-e, de számomra ez logikusnak tűnik, hogy igen...

2013. márc. 21. 01:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

USB-n nem lehet.

Egyébként szerintem sok értelme nincs rákötni a tévére, mert ugyanabban a felbontásban adja tök ugyanazt, amit a saját képernyőjén, úgyhogy ennyi erővel a sajátját is nézheted. Max akkor, ha többen akarjátok kényelmesen nézni vagy prezentációt csinálsz.

2013. márc. 21. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Rámásolod pc-re a dolgokat és arról kiteszed. Ahol tv van ott feltehetőleg számítógép is akad.
2013. márc. 21. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

" de számomra ez logikusnak tűnik, hogy igen..."


Semmi logika nincs benne.

Szóval nem működik a dolog.

Szerencsétlen tablet ugyan honnan tudná hogy neki képinformációt kellene az USB portra küldene?

A HDMI és az USB köszönő viszonyban sincs egymással.

2013. márc. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos rengeteg tudatlan van, mint pl. az előttem szólók.

Ha a tableted támogatja az MHL -t, akkor megoldható egy ilyen átalakítóval megoldható: [link]

2013. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sry, a 2 "megoldható" miatt.
2013. márc. 21. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Tableteknél az MHL szokványos dolog? Még nem olvastam ilyen tulajdonságot egyiknél sem... ezt tudja alapból, vagy csak ritka esetben?
2013. márc. 21. 20:30
 7/11 A kérdező kommentje:

Akkor az a legtisztább, hogy legyen rajta mini HDMI kimenet, ha ki akarom vezetni TV-re.


Ahol szeretném használni, ott egyébként nincs számítógép - csak azért, mert ez felmerült, mint lehetséges alternatíva.

2013. márc. 21. 20:32
 8/11 anonim ***** válasza:
MHL - nem jellemző ha pontos akarok lenni.
2013. márc. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, h azon módszeremmel, amivel mp5 lejátszóm videóját ki tudtam vezetni tv-re (jack kimenetről a tv AV-jére, jack-RCA káblellel), egy tabletre is megoldható,


DE CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGEDRE JAVASLOM!


http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilte..

2013. márc. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Horvathg1976 ***** válasza:
77%
Mág annyi, hogy nagyon jó a HDMI-vel a tabletet összekötni a TV-vel. Én sokat használom és az nem igaz, hogy csak saját felbontásban játssza le a filmeket, mert a videólejátszó 720 p, vagy akár 1080 p-ben küldi a jelet a TV-re nagyon jó dolog!!!!!
2013. ápr. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!