Szeretnék laptopot tv-vel összekötni, csak az a gond, hogy a laptopon nincs hdmi kimenet valami dvi kimenet van csak. Van erre valami megoldás, hogy tudjak úgy játszani, hogy lássam a tv-n?

Figyelt kérdés
2013. febr. 5. 20:44
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Hangot nem biztos hogy kiadja a laptop dvi csatlakozója.

2013. febr. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
mitől függ?
2013. febr. 5. 21:30
 3/6 A kérdező kommentje:
a D-Sub VGA kimenet mire jó,mert olyan is van a laptopon?
2013. febr. 5. 21:42
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogy mitől függ azt nem tudom, elvileg nem ad hangot a dvi. De halottam olyan videokártyáról ami ad hangot is. D-SUB al is összekötheted. A d-sub analog jelet ad, dvi meg digitális. De a dvi pl. ilyen átalakítóval [link] analog jelet is továbbit.
2013. febr. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a videókártyám ati radeon 3470 esetleg,ha ezzel előrébb lennénk.
2013. febr. 5. 22:30
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát lehet hogy hülyeséget mondtam, arról hogy dvi hangot is ad. Keresgéltem a neten mindenhol azt találtam hogy dvi csak képet ad. Külön kábellel kell hangot adni. Jack-jack vagy jack-rca kábel kell, attól függ mi van tv-n.
2013. febr. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!