Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PS3ról hogyan tudok csatlako...

A PS3ról hogyan tudok csatlakozni a netre? és milyen lehetőségek vannak így?

Figyelt kérdés
Van PCM és netem
2009. szept. 17. 16:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Hálózati csatlakozója van a hátulján, azon, vagy wifin keresztül.

Online játék, mindenféle kiegészítő letöltése a játékokhoz, böngészés, youtube, stb

2009. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 különböző módon tudsz felcsatlakozni. Ha kábeles az interneted, akkor a gép hátulján helyezkedő dugóba rá tudod csatlakoztatni és kész.

Ha wifis: Először be kell lépned a routered menüjébe(a router IP címét beütöd a böngészőbe a PC-dben), ott minden biztonsági dolgot(WEP/WPA/WPA2/MAC szűrő) ki kell kapcsolni, ezek után fel kell csatlakoztatni a PS3-at, utána visszaállítani a biztonsági cuccosokat és kész.


Miért jó, ha fel van rá csatlakoztatva?

Először is talán a legfontosabb, hogy tudsz ingyen online multiplayerezni, de ehhez még pár dolgot meg kell tenned, még pedig a következőket:

A PS3 menüjében találsz egy "Sign up for Playstation Network" fület, erre kattints!

Ez az egész csupán annyi, hogy a PS3-adat ingyen felregisztrálod a PSN-re(tehát Playstation Network) és így ezen keresztül tudsz pl. demókat letölteni, filmeket, teljes játékokat letölteni egy bizonyos összegért, illetve játszani a többi PS3 tulajjal online, megnézni az aktuális időjárást és híreket (angolul), készíthetsz egy avatart a Playstation Home-ban(ezt úgy képzeld el, mint egy virtuális világot, cseveghetsz, beszélgethesz a többi PS3-assal) és természetesen az alapdolgok, a böngészőn keresztül internetezni, letölteni stb. stb. stb.

Nagyon nagyon fontos: Amikor regisztrálsz a PSN-re NE MAGYAR CÍMET ADJÁL MEG, lehet amerikai, német vagy japán vagy angol stb. Én amerikait választottam. Ez miért fontos? Mert Magyarországon nincs PSS(Playstation Store), illetve PSH(Playstatin Home) és ezeket akkor nem tudnád használni.

Na talán ennyi, remélem segítettem:)

2009. szept. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!