Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elektroakusztikus gitár. Zúg,...

Elektroakusztikus gitár. Zúg, és magam se tudom pontosan mi a baj! Nagyon nagy segítség lenne. (amire már rájöttem lent meg találod) FONTOS NAGYON! Hogy lehet megoldani?

Figyelt kérdés
Na az van, hogy az alektroakusztikus gitáromon lejött a húrláb. leszedtük, meg ragasztottuk édes apámmal, csak az a kis zsinór ami ott kilógott(vagyis mint később rájöttem, kiderült hogy konkrétan az a hangszedő). Az a lényeg hogy a ragasztó meg megfogta ezt a kis zsinórt, és nem tudtam visszatuszkolni. megnéztem a végét, ohh mondom ez kis egyszerű inkább levágok egy kis darabot és összeforrasztom. Ez meg is történ és jött a baj... (2 eres a zsinór) Ha a kettőt összeforrasztom nem szól. ha külön szedem akkor zúg, és csak akkor hagyja abba ha hozzáérek kézzel! mindent próbáltam ami eszembe jutott, fémhez érintettem, fához. raktam cint a végére, műanyag, szigetelő szalag de sehogy se jó! :( segítsetek kérlek hogy tudom meg oldani?? :( NAGYON FONTOS LENNE! :( amúgy ez a kis zsinór a húrláb alatt helyezkedik el, és össze is raktam egyszer. megint ugyan ezek jöttek elő :/ azt a 2 eret pedig tudom hogy a külső a teste, a belsőbe meg a jel megy :( mit hova kell? vagy mivel tudom helyettesíteni a testet? mert gondolom ez a hiba, mert zúg nagyon :(

2013. márc. 27. 21:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és ami nagyon fontos, hogy Aktív gitár!
2013. márc. 27. 21:15
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy fotót fel tudnál tenni a "művedről"? Nem akartam gányolást írni - elnézést! Segíteni szeretnék, esetleg más is. Köszi és bocs!
2013. márc. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Semmi baj tudom hogy elbasztam, és azt nagyon megköszönném! :)
2013. márc. 27. 21:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Le írod nekem privátba az email címed légyszi, egyszerűbb lenne nekem úgy :)
2013. márc. 27. 21:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Kár volt ezt otthon barkácsolni, én a helyedben nem nyúlnék hozzá többé, nehogy még jobban elcsesszem.

A piezo meglehetősen érzékeny jószág.

Vidd el inkább egy hangszerészhez, ha egyáltalán még javítható.

Minek buherálsz olyasmit, amiről nem is tudod micsoda és hogy működik? :(

2013. márc. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Amúgy már az is gyanús, miért jött le a húrláb...


Milyen gitár ez pontosan? És mivel ragasztották vissza?

2013. márc. 28. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!