ConCorde Tab Speed vagy WayteQ xTab 70dci?

Figyelt kérdés
Melyik éri meg jobban és miért?

2013. márc. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Szinte ugyanaz, mindegy,
2013. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ma volt hír, Wayteq xTab 70dci-re jön az Android 4.2.2, ez hatalmas hír, Nexus-okon kívül egy másik készülékre sem jelent még meg (talán még valamelyik Asus Transformer-en is ez fut, bár ebbe nem vagyok biztos).

Majd csak az SGS4 fog gyárilag ezzel jönni, meg utána az SGS3 is megkapja, szóval elég nagy szám, hogy 4.2.2 lesz rajta, és ez annak is a jele, hogy a Wayteq nem fogja leszarni.

2013. márc. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted az jobb választás lenne? A közeljövőben már meg szeretném vásárolni,de akkor még nem biztos hogy az lesz rajta gyárilag,ugye?
2013. márc. 28. 19:13
 4/5 anonim válasza:
Szerintem várj április 17-ig és kijön a 100dci. Jobban megéri, +20 ezerért 10"-os kijelző és erősebb akku.
2013. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3


Nem, gyárilag még csak ICS vagy 4.1 lesz rajta, de valószínű mire bekapcsolod már jelez is, hogy van frissítés.


#4


Lehet a kérdező direkt akar 7"-es tabletet, nekem is inkább 7"-es kéne (vagyis van is), mint 10"-es, hordozhatóság szempontjából jobb.

2013. márc. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!