Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Sony Bravia Tv-met szeretném...

Sony Bravia Tv-met szeretném aktíválni az interneten, de egyszer már aktíválva lett. Hogy tudnám ezt most újra megtenni? Részletesebben a leírásban.

Figyelt kérdés

Tavaly év elején vettem a Sony Bravia televíziómat. Akkor kíváncsiságból aktíváltam a "bővitett internetes tartalmat" a Sony honlapján, de elfelejtettem a belépési adataimat. Most, hogy bekerült a Filmbox live szolgáltatás, be szerettem volna lépni, de nem tudtam. A jelszóemlékeztetőt se tudtam használni, mivel valószínű nem valós születési adatokat adtam meg. Újra regisztráltam, de nem tudom mégegyszer aktíválni a TV-t, mivel a tv azt írja már aktíválva van.

Hogy tudnám aktíváni a tv-t, hogy használni tudjam a prémium (fizetős) szolgáltatásokat?



2013. márc. 30. 17:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!