Van egy Peugeot 307-esem, szeretnék venni egy subwoofert és azt szeretnem tudni hogy össze e lehet kötni a gyári rádioval? Szoval hogy van e külön kimenet subwooferre?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 2. 16:33
 1/3 dirtboy ***** válasza:

ehhez nem igen értek de az nem lesz jó ha csak annyi lesz hogy fejegység-vezeték-mélynyomó,kell egy erősítő is mert egy fejegység nem valami nagy teljesítmény leadására képes és a hangminőség sem valami jó úgy.

az autóhifi egy elég bonyolult dolog,ha adsz magadra és nem értesz hozzá már pedig nem értesz akkor ne te kókányolj hanem vagy valami hozzáértő ismerőst keress vagy szakemberekkel csináltasd meg akik ki bitumen lapozzák meg mindent meg csinálnak és minőségi hifid lesz.

persze nem olcsó.

2013. ápr. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na ezzel én is így vagyok csak Suzuki ignissel! Én a gyári hangszórók kiszórásával kedzem! Most keresek éppen valami normális hangszórót, de mélynyomót nem egyszerű bekötni ezért megkértem az egyik haverom (aki ért is hozzá) hogy dobja össze nekem! Szerintem te is kérj meg valakit aztán segít! De ha hangszórót is akarsz cserélni, amit nem ártana ha még a gyári van benne azt magad is megtudod csinálni!:)
2013. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Erősítővel egyutt mar megvan a mélynomo csak nem tudom hogy uj radiot is kell e vennem vagy hogy megoldhato e gyarival,de mindenkepp vmi szakemberhez fogom vinni,csak mondom hátha valakinek éppen ilyen problémája van
2013. ápr. 3. 00:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!