Eszenyi Tímea kérdése:

Mi lehet a baja a tabnak? Kérdés lennt.

Figyelt kérdés
Szóvl az a probléma h van egy tabletem, pár hónapja vettem, ment rajta minden, és most egy hónapja kb a wifim elkezdett rosszalkodni,( egyébként mobilon és gépen megy a wifi pron) kapcsolódok a wifihez, és vagy ilyeneket ír ki hogy került rossz minőségű kapcsolat, vagy hatókörön kyvül, vagy azt írja h kapcsolódva, alul a wifi jel is megvan halvánszürkén, de mégsem megy a net, mert akor kéken kellene világítania a wifi jelnek, de mégis azt írja kapcsolódva..nem értem, mi baja lehet, elég sok mindent megpróbáltam már, csináltam a tabomon gyári visszaállítást, mindent lepucolt róla, és mégsem megy..

2013. ápr. 3. 19:49
 1/1 anonim válasza:
Nekem a lap-top-om szokott ilyet csinálni .Kiírja hogy kapcsolódva a nethez és mégsem enged be. Mindenképpen vidd el szervízbe :)
2013. ápr. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!