Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógépet és a magnetofont,...

Számítógépet és a magnetofont, vagy CD lejátszót össze lehet e kapcsolni felvétel céljából?

Figyelt kérdés
A miatt kellene, hogy kazettán lévő anyagot CD re tudjak írni.
2013. ápr. 7. 23:52
 1/6 anonim ***** válasza:

természetesen lehet, én anno pénzért csináltam... csak egy jó mazzag kell hozzá és egy felvevő progi, és meg is van

milyen kimenete van a magnetofon nak? (érts itt tuhel jack rca vagy valami speckóbb)


programnak pedig az Audacity a legjobb mert ingyenes és tényleg nagyon magas színvonalú és az egybe felvett kazit könnyen tudod vele darabolni

2013. ápr. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na, akkor te vagy az én emberem. Bár nem tudom most megnézni azt, hogy milyen a magnetofon kimenete, de van még plusz kérdésem: Az Audacity programmal hogyan tudok MP3 ba menteni?
2013. ápr. 8. 10:42
 3/6 anonim ***** válasza:

gondolom, akkor te is épp órán vagy :D


File>Exportálás és a filenevet ahova beirod, ott van alatta egy legördülõ menü, ott kivalasztod az mp3-at


de ha zene CD-t csinalsz akkor celszerubb a tomoritetlen

2013. ápr. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az egyik magnetofonomnak a csatlakozója itt látható, a video vége felé, kétszer is, ha jól emlékszem. Nem tudom, hogy milyen fajta.

Íme:

https://www.youtube.com/edit?video_id=kcPwQvlj5cI

2013. ápr. 8. 21:25
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem ez a videó hibával tér vissza, mert a saját videóidbol linkelted, es nekem is a sajat videoimat hozza fel :D


amugy ezek a leggyakoribbak:

Tuchel: [link]

Jack(sajnos errol ez a legjobb kép amit talaltam, qz a lenyeg, hogy altalaban ez egy sima lik): [link]

RCA: [link]

de van még

XLR:

[link] vagy [link]

Hangszóró kimenet:

errõl nemtudok képet mutatni, általában, ebbe sodort végü mezei hangfal kábelt dugsz

Optikai: errõl sincs jò képem, ez elõtt egy kis ajto szokott lenni, és belül piros fény

"kis" Jack(ismertebb nevén fülhalgató dugó, gyakorlatilag olyan mint a nagy, csak kicsi): [link]

2013. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Amikor elmenteném az anyagot, akkor ezt írja ki,hogy: ,,Nem lehet megnyitni az MP3-enkóder könyvtárat "
2013. ápr. 22. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!