Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A gépemen megteltek a C és a...

A gépemen megteltek a C és a D memória helyek, pedig minden le van törölve róluk. Mi lehet a baja? (Windows 7)

Figyelt kérdés
Akármit csinálok, tömörítem azt a kis fájlokat amik vannak meg törlöm le az olyan programokat amiket ritkán használok, és akkor felszokott szabadulni kb. 10GB-i hely de másnap az a terület foglalttá válik... Mért lehet ez? Meg még láttam, hogy kiírta sokszor, hogy: "Kevés a lemezterület a Biztonsági mentéshez!" Mi ez a Biztonsági mentés, fontos, az ellen lehet valamit csinálni, és ha ez a probléma akkor milyen jelzéssel mutatja nekem a gép?
2013. ápr. 8. 18:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Ha használsz photoshopot, és szoktál raw-t konvertálni, az elég szépen zabálja a helyet. Egyes képnézegetők pedig annyi swapot hoznak maguknak létre, hogy szintén rengeteg helyet foglal.

Ha szoktál neten filmet nézni a DDM valamint a cacaowebes appok képesek még gyorsan telíteni.

Valamint a google earth map swappol gigányi méreteket, és a böngésző ment adatokat, de ez utóbbi nem annyit, hogy egy nap alatt megteljen a winyód.

Javaslom nézd végig, hogy melyik mappában találsz nagyobb méretet, aztán azon belül melyik fálj az ami nagy méretű. Abból arra is tudsz következtetni, hogy melyik programod csinálja ezt, és hatásosan tudod kezelni a problémát.

Én az AppDatában néznék szét helyetted elsősorban, ott megtalálod mindazt, amit felsoroltam idáig!

2013. ápr. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi átnézem :), de mi az a Biztonsági mentés mert most is itt villog és csak idegesít mert azt írja hogy fontos dolog...
2013. ápr. 8. 18:33
 3/13 A kérdező kommentje:
Meg az elején soroltál programokat/dolgokat azokból csak a Google earth volt a gépen azóta már letöröltem de semmi változás :( de találtam 1 mappát ami 62GB-t foglal és amikor megnyitottam ott lenne sok hely szabadítani való... ilyen számok össze vissza vannak a neve helyén és VHD fájl meg XML dokumentum, ezek mik?
2013. ápr. 8. 18:46
 4/13 anonim ***** válasza:
Megmondod, hogy milyen elérési úttal milyen mappa?
2013. ápr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Na jó, kezdjük újra. A C és a D két különböző vinyó, fizikailag is, vagy csak virtuális merevlemez a D?

Létezett virtuális meghajtó a rendszeredbe? Mert az általad leírt két fájltípus egyrészről a virtuális meghajtó fájlai, valamint ezek konfigurációs fájljai az xml-ben. Más nincs ami sok helyet foglal?

Nem tudom minek akar biztonsági mentéseket csinálni, de ezt ki tudod kapcsolni.

2013. ápr. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerdes..


Ahhoz pedig, hogy kikapcsold itt már találsz egy megoldást.

2013. ápr. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
D->WindowsImageBackup->Dani-PC->Backup 2013-03-24 180008->(és itt vannak azok az értelmetlen fájlok, dokumentumok
2013. ápr. 8. 19:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyanokat, hogy virtuális meghajtó nem használok és nem használtam.
2013. ápr. 8. 19:25
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy valamilyen vírus "parázdálkodik" a gépeden?

Létezik olyan vírus ami a lemezen lévő fájlokat addig irja ujra és ujra a vinyóra amig az meg nem telik.

2013. ápr. 8. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
A Windows biztonsági mentést (ImageBackup) gyilkold ki, tök felesleges és eszi a helyet.
2013. ápr. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!