Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Heló most vettem egy htc...

Heló most vettem egy htc hero-t előtte windows mobilom volt és ebbe nem igazán találom a file kezelőt ahol elérhetem pl a memória kártyát vagy esetleg le kell tölteni valami programot? Meg még azt hogy lehet beállítani azt hogy minden a memória kárt

Figyelt kérdés

Heló


most vettem egy htc hero-t előtte windows mobilom volt és ebbe nem igazán találom a file kezelőt ahol elérhetem pl a memória kártyát vagy esetleg le kell tölteni valami programot? Meg még azt hogy lehet beállítani azt hogy minden a memória kártyára rakjon mert a belső memória egykettőre megtelik....


kösz előre is


2011. jan. 1. 23:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Neoprém? :D
2011. jan. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Marketről le lehet tölteni fájlkezelőt. A kártyára telepítéshez pedig 2.2-es android kell, vagy rootolod a telót a memóriakártya egy részét ext3-ra partícionálod és felteszel app2sd-t
2011. jan. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ólcsón? HTC Kaiser-em van,másnéven Tytn II. Komplett ház mennyibe??? dw.drums@freemail.hu
2011. jan. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

van elvileg rajta fájlkezelő, de töltsd le az Astro-t, sokkal többet tud.

Memóriakártyára app2sd-vel tudsz appot telepíteni, ehhez vagy froyo kell (2.2), vagy custom ROM.

2011. jan. 2. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Marketről le lehet tölteni fájlkezelőt. A kártyára telepítéshez pedig 2.2-es android kell, vagy rootolod a telót a memóriakártya egy részét ext3-ra partícionálod és felteszel app2sd-t ennek a lépéseit meg hogy honnan tudom letölteni (linket) mert most egy ideig nem tudok wifizni

minden lépést letudná irni nekem valaki?

2011. jan. 2. 09:24
 6/10 A kérdező kommentje:

van elvileg rajta fájlkezelő, de töltsd le az Astro-t, sokkal többet tud.

Memóriakártyára app2sd-vel tudsz appot telepíteni, ehhez vagy froyo kell (2.2), vagy custom ROM.

vagy ennek a lépéseit vagy hogy honnan tudom leszedni?

2011. jan. 2. 09:25
 7/10 anonim ***** válasza:

A fájlkezelőt Marketről le lehet szedni ennek lépéseit szerintem nem kell ecsetelni

[link] 8562ce0e8d510e70500272 itt le van írva hogyan kell rootolni, utána pedig tegyél fel egy romot amiben van app2sd mint pl. ez [link]

Partícionál

2011. jan. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Partíciót pedog a Mini tool partitoni magic nevű programot használtam
2011. jan. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
sajnos market nélkül kéne megoldani mert most egy ideig csak olyan wifi van amivel nem enged letölteni vagy valami gond van
2011. jan. 2. 17:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Először mobilnettel kell felcsatlakozni, csak utána enged wifivel.
2011. jan. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!