Szerintetek ez az Acer jó laptop e érdemes e megvenni?

Figyelt kérdés

Érdekelne hogy mennyire jó komolyabb játékra,(Batterfield 3, High Grafikan,Farcry Dirt 3 NFS Most Wanted), és az is érdekelne,hogy az acer laptopok jók e tartósak e stb.?

A laptop linkje: [link]



2013. ápr. 13. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Tartósnak semmiképp nem mondhatóak,ha tehetem,akkor lebeszéllek róla,mert nekem is Acer Aspire-m van,csak nekem 7720-as.Igaz,hogy az enyém használt,de még elvileg csak 2 éves és már egyszer kellett cserélni CD meghajtót..szóval ha teheted,ne ilyet vegyél.
2013. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

CD meghajtót majdnem minden laptopba cserélni kell, mert nagyon gagyikat tesznek bele, meg könnyen porosodnak, az én Asusomban is szarrá van már menve(bár manapság már lassan se dvd-t se cd-t nem használ senki)


Egybként az Acer pont egy olyan árka, amiről azt lehet hallani, hogy eléggé gagyi minőségűek, nem tartósak a termékei. Ez pedig nem az alkatrész, hanem a ház miatt van, gyenge anyag, rossz szellőzés, hamar kiég.


Én Asus-t ajánlanék neked. Az enyém már 3 éves és még semmi baja nincs, és ezek tényleg anyagból vannak.

2013. ápr. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De melyik modellt az Asus-bol ?
2013. ápr. 13. 14:17
 4/5 anonim ***** válasza:

Konkrét típust nem tudok neked ajánlani, annyira nem értek ahhoz, hogy melyiken mennyire mennek ezek az új játékok. Nekem egy Asus k50in van, 3 éve volt 150, ez azért jóval gyengébb kategóriás, bár nekem csak munkára kell.


Viszont annyit tudok tanácsolni, hogy ha fontos számodra a játék, és nem feltétlenül kell, hogy hordozható legyen, akkor a helyedben asztalit vennék, mivel a laptopot nem tudod bővíteni.

2013. ápr. 14. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nekem acer aspire 5733z laptopom van 3 éves gyakorlatilag minden nap használva van téli időszakban 12-15 órákat is megy egy nap, de ami a lényeg hogy soha nem kellett még javítani benne semmit. Az aksija is még tűrhető cd t dvd t is szépen beolvas én nagyon meg vagyok vele elégedve pedig 100 ezer alatt volt újonnan
2014. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!