Ezen a TV-n van AllShare (DLNA)? [Samsung UE22ES5000]

Figyelt kérdés

!!! MIELŐTT !!!

Bárki azt mondaná, hogy GOOGLE...


Már kerestem, de a bizonytalanság megmaradt, mert...


Itt azt írják, hogy van: [link]


Itt pedig azt írják, hogy nincs (legalábbis nem említik):

[link]


Melyik a jó? Van vagy nincs?


Köszi a segítséget!



2013. ápr. 18. 19:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Mind a két link ugyan az ember!

Egyébként csak ezt tudja.Egyébként,nincs benne az fent említett funkció.Legközelebb itt nézz műszaki cikkeket, mert pontosabb a termékleírás.


[link]


"A ConnectShare Movie funkcióval az USB adattárolót egyszerűen csatlakoztathatja a televíziójához, és azonnal lejátszhatja a rajta tárolt filmeket, fényképeket és zenéket. Válogasson a tartalmak széles választékából nappalija kényelméből, egyenesen a televízióján."

2013. ápr. 18. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ja, tényleg rosszul másoltam be


Itt nem említik: [link]


Itt meg azt írják, hogy van: [link]

2013. ápr. 21. 12:24
 3/6 anonim ***** válasza:
Hidd el az a tuti amit az árukereső ír.
2013. ápr. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen?

Az árukereső fent azt írja, hogy nincs se Ethernet se DLNA, alul a tulajdonságoknál a csatlakozóknál pedig azt, hogy 1 LAN...


Akkor most mi az igazság? :)

2013. ápr. 22. 22:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezt tudom javasolni,én már többször hívtam őket segítőkész,és megbízható csapat.


"Telefonos ügyfélszolgálatunkon, az ingyenesen hívható 06-80-7267864 (06-80-SAMSUNG) számon hétfőtől péntekig, 8 és 20 óra között, szombaton és vasárnap pedig 9 és 16 óra között az alábbi kérdésekkel kapcsolatban várjuk hívását:


Általános termékismertetés

Tanácsadás vásárlás előtt álló ügyfeleinknek

Készülék beállításokkal kapcsolatos információk

Szervizpartnereinkkel kapcsolatos tájékoztatás

Vásárlói észrevételek, javaslatok fogadása termékeinkről és szolgáltatásainkról

Javítási igény felvétele és továbbítása szerződött márkaszervizeink felé – ebben az esetben kérjük, készítse elő a termék jótállási jegyét és/vagy számláját! "

2013. ápr. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget! :)
2013. ápr. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!