Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet, notebook vagy e-book...

Tablet, notebook vagy e-book olvasó?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon buta kérdésnek ígérkezik...de megpróbálom érthetően elmagyarázni...:-)


Szóval könyveket általában a telefonomon olvasok, pdf formátumban, ezért gondoltam veszek egy e-book olvasót.


Viszont egy laptopunk van otthon, amit a párom főként munkára használ, tehát én nem igazán tudok hozzáférni.

Na nem mintha nagyon kéne, nem használnám sok mindenre.


De a kettő együtt nem fér bele sajnos anyagilag, ezért valahol az arany középutat keresném...


Mert ugye tableten lehet könyveket olvasni, internetezni is nagyjából, viszont ugye ezek android op.rendszerrel rendelkeznek, emiatt korlátozottabb mintha vennék egy windows-os gépet...Viszont azon meg nem igazán menne a metrón az olvasás...


Meg persze e-book olvasót is láttam már wifivel,zene-,videójátszással...


Teljesen tanácstalan vagyok, és mivel egyáltalán nem értek ezekhez a kütyükhöz, segítsetek kérlek!


Összefoglalva: valami olyasmit keresek, amin tudnék olvasni, nem több kilós,tehát cipelhetem magammal buszon,villamoson stb., tudjak rajta böngészni, esetleg játszani pár játékkal...:-)

Esetleg skype vagy ilyesm,ahol tudok beszélgetni külföldi ismerőseimmel...

Illetve hogy esetleg sorozatokat valahogy tudjak rá tenni, amit szintén akár út közben, akár otthon nézni tudok.



Remélem valakinek sikerül kibogoznia ezt, és tud nekem segíteni...és ne haragudjatok, hogy "szőke" vagyok...:-)


Ezt a kettőt néztem a minap:


[link]


[link]


Köszönöm a válaszokat!:)



2013. ápr. 22. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Tab. Az az aranyközépùt. Netre olvasni játszani filmezni zenére jó. Ha szövszerkesztés és egyéb pc s kiváltságok nem annyira fontosak ez a legjobb. Univerzális, hordozható.
2013. ápr. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem adnám alább egy Google Nexus 7 tabletnél. de te tudod
2013. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem, igazából az ilyesmikre azért ott van a párom laptopja, de ilyenekre alapvetően nem nagyon van szükségem... :-)


És a tabokhoz láttam már billentyűzetet is, amit hozzá lehet csatolni...ennek van értelme?

És milyen tabot érdemes venni?:-)


Köszönöm a válaszod!

2013. ápr. 22. 15:30
 4/6 ivilicious válasza:
tablet
2013. ápr. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

[link]


és van hozzá billentyűzet, lehet kapni külön mindhez

2013. ápr. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A bill is a nethez jó, hiszen a tabra nincs csak butított szövegszerkesztő, azok csak nagyon hirtelen jók alap dologra. De mint írtad az megoldott ha kell. Szal ahogy írtam/ írták tab. Nyilván sokféle van, de ugye ez már pénztárca, igény stb függő h mit tudsz venni. De kb mindegyiknek utánna tudsz olvasni a neten, meg video a youtube n szal... :)
2013. ápr. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!