Roli901214 kérdése:

Prestigio PMP5570C tablet tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Megéri venni egy ilyet? Nagyon vonzó az árához képest! Nálunk Szlovákiában már 120€-tól lehet kapni. Főleg netezésre, írkálásra, filmnézésre használnám. Hogy bírja az aksija? Ha valakinek van már ilyen készüléke, létszives ossza már meg nekem személyes tapasztalatait! Előre is köszi.

2013. ápr. 22. 20:06
 1/1 anonim válasza:

Bár látom milyen régi a kérdés, legalább azoknak segítek, akiknek aktuális a tablet vásárló szándékuk. A válasz erre a kérdésre röviden: NEHOGY ILYET VEGYÉL

Bővebben: Bár az aksi eléggé jól bírja (szerintem)

Nekem félévente kell mennen vele szervízbe. Azt azért el kell, hogy mondjam, nem vagyok nagyon rongálós fajta. javarészt Youtube-ot néztem rajta, és játszottam vele. Higgyétek el, tobb gond van vele, mint előnye van.

2015. szept. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!