Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A windows intézőben windows/Sy...

A windows intézőben windows/System32 tényleg egy vírus?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát tudod az. Sajnos sok mindent nem lehet tenni. Befészkelődött mindenhova. Szerezz egy LIVE lemezt, arról indítsd a géped, és töröld ki azt a mappát!



Ha komolyan kérdezted, akkor pedig elárulom, hogy nem vírus. Rendszerfájlok vannak ott.

2013. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
az igaz hogyha kitörlöm csak úgy akkor gyorsabb lesz a netem?
2013. ápr. 23. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:

Így van, sokkal gyorsabb lesz. Olyan gyors lesz, hogy azt már elképzelni sem lehet. A cégek is rendre kitörlik a system32 mappát, és mindenki más is, aki kicsit ért hozzá



Nem lesz gyorsabb. Ha kitörlöd, akkor nem fog elindulni az operációs rendszer utána! Szóval hagyd békén azt a mappát.

2013. ápr. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
elején azt irtad hogy gyorsabb lesz most mivan???
2013. ápr. 23. 19:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom eldönteni, hogy komolyan kérdezel, vagy hülyéskedsz. Így a hozzászólásaim első része arra az esetre van, ha hülyéskedsz. Ha komolyan kérdezel, akkor a második részt olvasd, az üres sor után.
2013. ápr. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
komolyan kérdeztem
2013. ápr. 23. 19:48
 7/8 anonim válasza:

léteznek ilyen emberek mint te?? XD

az egy windows rendszerfajlos mappa!!!!

ha virusra gondolsz nem ott kell keresni XD es az win32 ismertebb neven Trojai Fa lo.Az befeszkelheti magat a gepedbe de semmikeppsem lessz a system32 rendszermappabol virus!

2013. ápr. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

Így már szerintem mindenkinek világosabb lesz...

2013. ápr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!