Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Probléma! Megoldás újratelepít...

Probléma! Megoldás újratelepítés nélkül lehetséges?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy a hétvégén letöltöttem egy fájlt, ami letiltotta a feladatkezelőt. Újraindítottam a gépet, és sikeresen megnyitottam a feladatkezelőt, nem futott semmi vírus. Most pedig hétfőn indítanám be a windows-t és kiírja hogy " a windows nem indítható, mert az alábbi fájl hibás vagy nem található: windows/system32/config/system " . A problémát újratelepítés nélkül szeretném megoldani, ugyanis 2 operációs rendszer van a gépünkön az egyik a " C " -n van, (ami nem indul el), és a másik pedig a " D " -n van (ami működik és amiről most írok). Nem lehetne a hiányzó fájlt erről a rendszerről átmásolni a hibás rendszer fájljai közé, vagy valami hasonló? Újratelepítés nélkül szeretném ezt megoldani
2012. ápr. 2. 09:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit töltöttél le ?
2012. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

VÍRUS


[link] <---- VÍRUS NE TÖLTSD LE


VÍRUS


Itt van az aranyos fájlocska. Épp most nézettem meg a C - Antivírussal és talált 1 kártevőt amivel végzett. Még hagyom hogy vizsgálgassa. Újraindítom ha befejezte és megnézem hogy még meg van-e a system. De szerintem kitörölte és még mindig nincs meg.

2012. ápr. 2. 09:34
 3/13 A kérdező kommentje:
Elírtam: Megnézettem a C-t antivírussal. A linkben a PONT szót írd át " . " -ra.
2012. ápr. 2. 09:38
 4/13 anonim ***** válasza:
Szeretem a kihívásokat letöltöm:))
2012. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
SAJÁT FELELŐSSÉGGEL - Letíltja a feladatkezelőt, és lehet ez nyírta ki a systemet! De léccives megtudod mondani, hogy át tudom-e másolni A " D " -ről a szükséges fájlokat a " C " -re, hogy működjön??
2012. ápr. 2. 09:44
 6/13 anonim ***** válasza:
Nekem is letiltotta :D hurrá kb 10 perc jövök
2012. ápr. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ha tudod hogy másolhatom át a systemet D -ről C -re lécci írd le! Ha bármi más észrevételed van a fájllal kapcsolatban azt is lécci írd le !
2012. ápr. 2. 09:55
 8/13 anonim ***** válasza:

üdv :) csökkentett módba próbáltad?


én megoldottam nekem is tiltotta de csináltam egy rendszer vissza állítást


a könyvtár átmásolása felesleges mert valószínű beleírta nálad a regedit be

2012. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hiren's boot, mini windows, abból a másik rendszerből átmásolod a hibás fájlt, meg nyomsz egy CHKSDK-t.
2012. ápr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Csökkentett módban is próbáltam de ugyanúgy kiírta a hibát "a windows nem indítható, mert az alábbi fájl hibás vagy nem található: windows/system32/config/system " Amit az utolsó hozzászóló írt, azt kipróbálom, de még nem csináltam ilyet még.
2012. ápr. 2. 10:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!