Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék digitalizáló táblát...

Szeretnék digitalizáló táblát venni, A4es méretben minimum, és ha lehet minél olcsóbban. Javaslatok?

Figyelt kérdés
Wacom lenne a legjobb, a Trustról és a Geniusról nem sok jót hallottam. Sajnos nincs túl sok pénzem rá, max 25-30 ezret tudnék rászánni. (wacomot ennyiért lehet lehetetlen) Gondolkoztam, hogy esetleg egy használtat szerzek be. Ha használt, annak milyen buktatói lehetnek? Esetleg más megbízható márkát tudtok még javasolni?

2013. ápr. 23. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem igazán tudok jó A4-es táblát ennyiért.

Szerintem tedd félre a pénzt, gyűjtögess, és akkor már jobban megéri egy Wacom.

Sajnálom :(

2013. ápr. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Nekem trust van, de toll nincs hozzá, viszont ha tudsz olcsón kisebb trustot venni, akkor a toll kompatibilis és az enyém a4-es és nem adom drágán. ha még érdekes és pesti vagy dobj egy privit.
2013. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!