Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nikon D3100 típusú fényképezőg...

Nikon D3100 típusú fényképezőgéppel kapcsolatban kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most tervezek egy Nikon D3100-at venni. Kezdő szinten vagyok, maga a gép 18-55mm-es objektívvel kerülne megvételre. Szóval semmi különleges. A következő linken található kitről lenne szó:


[link]



A kérdés ezzel kapcsolatban az lenne, hogy megfelelnek-e a következő kiegészítők a géphez?


Kettő, egyenként 4GB-os Kingston SDHC kártyát vennék, illetve egy Kingston kártyaolvasót.

Egy B+W UV-szűrőt, 52mm-es méretben. (Biztos ami biztos alapon, megfelelő ugye az objektívhez?)

Az lcd védelme érdekében egy GGS Larmor LCD védőt is vennék.

Valamint értelemszerűen egy fotós táskát is beszereznék. Dörr Action Black No. 3 vagy 4 a megfelelő? Vagy a Tamrac Explorer 1-re gondoltam.


Ezeket gondolnám a géphez. Szükséges még valami, vagy jó ez így?


2013. ápr. 23. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem hagynám ki az állványt sem. :)
2013. ápr. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges a két kártya, akkor inkább 1 8 GB-os.


A B+W szűrő a kategória csúcsa, talán egy olcsóbb is elég a kitobira.


Az LCD védő szerintem felesleges, ezek elég jól bírják, ha nem esel neki egy kulcscsomóval.


De ártani egyik sem árt.

2013. ápr. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én inkább abba kötnék bele, hogy egy ilyen nagyon profi és drága gépet ne vegyen kezdő. Szerintem kezdd egy nem tükörreflexessel, pl. Fuji, vagy Samsung :) Ha azon megtanulod, utána válts komolyabbra:)
2013. máj. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez egy teljesen amatőr gép, nem hiszek benne, hogy ez alá kéne adni, ha valaki fényképezésben gondolkozik.
2013. máj. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 felé csak annyit, h kinek mi a drága v olcsó, azt döntse el mindenki maga. Lehet, nem jól fejezte ki magát a válaszoló. Talán azt akarta mondani, h egy kezdő nem attól fog tudni jó képeket csinálni, h milyen drága gépe van. Sokkal szerényebb tudású és ezátal olcsóbb gépekkel is lehet szép képeket készíteni. Tanul meg főleg. De ha a pénz nem számít, mindenki olyan gépen tanul, amilyet meg tud fizetni magának. Autós iskolát is láttam Mercedesszel, Volvoval, BMW-vel tanítani. :)
2013. máj. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!