Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Samsung L110 fényképezőgéppel...

Samsung L110 fényképezőgéppel kapcsolatban milyen tapasztalatotok van? Másnak is gondja van vele, vagy csak mim fogtunk ki egy gyári selejtet?

Figyelt kérdés

Egész pontosan ara lennék kíváncsi,hogy többeknek is van e vele gondja,és amit ma vettem észre,hogy a videofelvételeknek nem jó a hangfelvétele.Visszanéztem a számítógépen az összeset,amit eddig csináltam vele és mind recseg ropog írtó hangosan.Be kellene állítani rajta valamit? Ha igen mit,segítsetek.Vagy csupán arról van szó,hogy a mikrofonjával van valami? De amikor magán a fényképezőgépen hallgatom vissza ott nem hallatszik a recsegő hang.

Várom az okos válaszokat.

Köszi mindenkinek.


2010. márc. 17. 20:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!