Ajándék tippek ballagásra?

Figyelt kérdés

Lassan ballagok és szüleim nem hagynak békén az ajándékkal..

Én iPad 4 32GB-ot mondtam. Erre ők azt mondták, hogy ok, de nem biztos hogy meglesz, ezen kívül mást is válasszak, kicsit olcsóbban. Mit? Telefonom van, nem is gagyi, Samsung Galaxy S3, notebookom is, igazából mindenem megvan, nem panaszkodhatok. De már nagyon régóta vágyom egy tabletre, de mindig mást vettem belőle.. Csak Androidos telóhoz Droidos tablet is illik. Nem találtam olyat ami nekem tetszene.:/ Egyedül a SONY Xperia Z-n akadt meg a szemem, de még drágább mint az iPad. Na szóval egyéb ajándékötletek?:)



2013. ápr. 29. 19:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Vannak olcsóbb tabletek is jó ár/érték arányban: WayteQ,ConCorde,Prestigio
2013. ápr. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De ha már kapok, akkor a felsőkategóriát szeretném megcélozni.
2013. ápr. 30. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Az iPad jó ötlet, nekem van, és szinte nem is használom a gépet mióta megvan!

Mennyiért nézted? Lehet hogy drágán találtál!

Pl ez most akciós: [link]

Nekem is 32gb-os ipad 4-em van.

2013. máj. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Az Apple hivatalos boltjában néztem. Bocsánat, Xperia Tablet Z-t akartam írni!:) Volt iPhoneom, szóval nem ismeretlen a platform, néhány funkció hiányzik is belőle.
2013. máj. 1. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!