Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3-hoz szertnék venni Playsta...

Ps3-hoz szertnék venni Playstation Plus kártyád de nem tudom hogy megéri-e. Hogy működik ez? A demók és a full gamek is ingyen vannak? és meddig tart? Ja meg hogy psn accountot milyen ország nevet érdemes kiválasztani? Hol van a legtöbb?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 15:27
 1/4 anonim válasza:
Az itthoni ps+ csak magyar accounthoz jó! Minden hónapban az előfizető kap 2-3 teljes játékot ingyen. A demók alapba ingyenesek
2013. ápr. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

értem köszönöm a választ.

nekem úgylátszik akkor nem éri meg ha csak a magyarhoz lehet

2013. ápr. 30. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
85%

De regisztrálhatsz bármelyik ország PSN-jére, és ott előfizethetsz a PS+ra.

UK-ra éri meg leginkább regisztrálni és előfizetni.


Demok természetesen ingyen vannak, de az mindenkinek ingyenes, nem kell hozzá PS+.

PS+ba ami extra:

- kapsz 1 giga online tárhelyet a mentéseidnek (1 giga PS3 és 1 giga PS Vita mentés), ez megéri, ha bármi baja lenne a PS3-nak az ott van backup-nak. Illetve ha átmész haverhoz akkor is leszedheted a mentéseidet

- exkluzív tartalmak (pl. hamarabb elérhető béta, demo)

- PS3 automatizálása. Beállíthatod, hogy X órakor bekapcsoljon a PS3, szedje le a játékokhoz a patch-eket ha van, töltse fel a felhőbe az új mentéseidet, szedje le az új FW-t, illetve ha a Store PC-s felületéről vásárolsz, akkor letöltse és telepítse a megvásárolt játékot, tehát ha nem is vagy otthon egy ideig, egy komplett játékgyűjteményre érhetsz haza

- és a legfontosabb: ingyen játékok. 12 rögtön elérhető, és havonta 3-5-öt cserélnek. Viszont ha te már egyet letöltöttél, akkor ha törlik és adnak helyette újat akkor is megtarthatod. Ha lejár az előfizetésed akkor nem használhatod őket, de ha újra előfizetsz akkor megint játszhatsz velük. Amióta van ez az akció azóta vagyok PS+ előfizető, többi funkció sem rossz, de csak az miatt nem érné meg évi 12-13 ezret kiadni, így viszont már az első hónapba bőven visszatérült a kiadás, azóta eltelt több hónap, meg sem tudom számolni hány játékot kaptam ingyen, és ez mennyibe fájt volna ha megveszem újonnan, de ha használtan már akkor is szerintem 100 ezer felett járnék.

2013. ápr. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

2. válaszoló köszönöm neked is nagyon sokat segítettél mindent megtudtam amit szerettem volna.

megy a zöld kész (nem tudom ér-e neked valamit)

2013. máj. 1. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!