Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miert nem tudok magyar e-konyv...

Miert nem tudok magyar e-konyvet letolteni a Kindle-re?

Figyelt kérdés
Angliában vettem a Kindle-t és már onnan is akartam venni magyar konyveket magyar e-konyv áruházakból,de nem toltodik le egyszeruen.Erre hazahoztam,majd magyar neten,magyar áruházbó vettem e-konyvet és megint nem tudok letolteni.Az Amazonról pillanatok alatt lejonnek a konyvek.Mi a baj?
2013. máj. 2. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Milyen könyvet keresel?


Sok magyar könyv ingyen:

[link]

2013. máj. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én hivatalosan szeretnék konyveket venni,tudom hogy ingyen is vannak.egy kettot már leszedtem,csak egyszeruen nem értem miért nem toltodik le a konyv hivatalos ekonyv áruházakból ahol fizetek értuk.Az amazon most kuldott egy semmilyen választ' you need to change your kindle to that marketplace'.Na ez mit jelent vajon?Hogyan változtassam meg a Kindle-met?Help!
2013. máj. 2. 23:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Hol vettél? Mit? Miért nem töltöd le PC-re és húzod át USB-n?
2013. máj. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Legeloszor PC re toltottem le,ott is van el tudom olvasni,de kb 3 órát toltottunk azzal hogy Kindle-re írjuk át.Higgyétek el nem vagyunk technikai analfabéták elég jól kezeljuk oket:) AzAdobe Digital konyvtárban vannak a konyvek de letolteni nem tudjuk oket.Vett már valaki magyar e konyvet magyar shopból kozvetlenul Kindle-re wifi-vel?
2013. máj. 3. 01:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Még mindig valami kavarás van. Fizikailag rajtvan a PC-n a mobi? Ha igen, miért nem rakod át USB-n?
2013. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Már megint kaptam egy hulye választ az amazontól.Megkérdeztem mit értenek az alatt,hogy,'you need to change your Kindle to that marketplace', erre azt válaszolták, 'I can understand your concern regarding changing your Kindle account to other marketplace'.He??Ez most azt jelenti,hogy vegyek egy másik Kindle-t amire magyar konyváruhazból vehetek konyveket? Hogyan változtassam meg az account-omat?Semmilyen konkret választ nemadtak.Van valaki aki magyarországon vett egy Kindle-t és vett ekonyvet hivatalosan?Koszi
2013. máj. 3. 09:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Mondom 3 órát kínlódtunk hogy áttegyuk a PC-rol a Kindle-re.Semmi.
2013. máj. 3. 09:32
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de mit lehet azon 3 óráig kínlódni? Rádugod a gépre, betallózod, és bemásolod a többi könyv közé. Sajátgép, Total Commander, hasonlók. Nem tudod írni a mappát? Vagy nem tudod tallózni a Kindle-t? Ennek semmi köze a más markethez, a levelezéshez meg legalább egy Google translatet használj, ha már te nem értesz angolul. Senki nem beszélt másik Kindle-ről.


Egy rakat könyvet töltöttem már rá a Magyar Elektronikus Könyvtárból a Kindle-ömre, soha semmi gondom nem volt. Nem igaz, hogy sem a books, sem a documents mappába berakva nem látsz semmit.


Várj csak. Egyáltalán milyen formátumot akarsz rátenni?

2013. máj. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!