Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ajánlanátok jó sisak kamerákat?

Ajánlanátok jó sisak kamerákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sisak kamerát keresnék, de mivel nekem mind egyforma, és nem igazán értek hozzájuk, ezért jelenlegi, vagy volt tulajokhoz fordulnék tanácsért :)

A legolcsóbb amit eddig láttam 20 e forint volt, de nem vagyok naiv, tudom, hogy az nem ad olyan jó minőségű felvételt. Ugyanakkor el sem vagyok eresztve, ezért egy 50, és 70 körüli árat céloznék meg.

Motorozáshoz, és szörföléshez kellene, ezért jó ha bírja a strapát, és az időjárási viszonyokat. Még talán néhány méterig ha vízálló az az igazán tökély. És még a fullhd felvétel is elég fontos lenne.

A kameráknál legyetek szívesek kiemelni, hogy miért ajánlanátok, Nektek mi tetszett a legjobban, és ha van, akkor esetleg a hátrányokat is említsétek meg :)

Köszönöm a válaszokat.



2013. máj. 2. 19:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!