Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Sony mdr-zx100 vagy az Akg...

A Sony mdr-zx100 vagy az Akg k404 fejhallgató a jobb?

Figyelt kérdés
Ha van 10000 Ft alatt jobbra tipp, szívesen meghallgatom az alternatívát. Előre is kösz a válaszokat!

2013. máj. 4. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

10000ből inkább sennheiser hd 203-ast vennék


[link]


a sony mdr-zx100 helyett, meg zx300


[link]


vagy xb200-ast


[link]


amúgy ha kizárólag sony vagy akg-t tudod megvenni, akkor inkább AKG-t vedd,meg , sokkal jobban szól(nekem K511 van,király)

2013. máj. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Kösz a választ, azt szeretném megkérdezni, hogy az akg 404, a sony mdr-zx300, vagy az xb200 a jobb? Melyik éri meg legjobban az árát? Az akg k511-et szerintem nem a legjobb kinézet jellemzi, ezért ejtem, hisz utcai zenehallgatásra kellene.
2013. máj. 6. 19:10
 3/3 anonim ***** válasza:
a legjobban szerintem a k404, mert az teljesen zárt, és beteríti az egész füledet, nem úgy mint a sony-k mert ezeknek kisebb a hallgatójuk .
2013. máj. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!