Xbox 360 Arcade gépemel játszom akkor a cd hangját lehet hallani elég hangóssan ahogy forog ez mért lehet?

Figyelt kérdés

2009 gyártásu évi az Xbox om ujjónan vettem de már akkoris ha játszottam játékokal a Dvd hangját lehetet hallani ahogy forod a játékok azzok irott Dvd ről vannak.

Fleshleve is vannaa gépem de nem hisszem ennek van közze hozzá,elvittem egy videojáték szaküzletben éssot mondták az olvaso fejetkéne lecsereéjem ami elég kőltséges.

Csak ezzlenne az egyetlen megoldás hogy ha játszom nehalljam ahogy játék kőzben lehet hallani a Dvd hangját?

A legtőbb Xbox nál ez normális dolog vagy hibának számit?

Egy barátomnakis van ugyanojan Arcade gépe mint nekem éssa ővé teljesen hallk méga hűtése is nem zajós.

Újat már nem akkarok venni mert lassan lesz X720 és arra gyűjtőgetek de mit javasolnátok a régi 360 asomra?


2013. máj. 6. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem telepited a játékot hddre akkor az egész játék alatt a dvdt pörgeti,ergo hamarabb tönkre megy. A haverodnak ezért csendesebb mert ő feltelepitette és akkor csak minimálisat használja a dvd lemezt,ergo tovább birja a fej.

Vigyed el rghztatni és akkor egyáltalán nem fogod hallani mert akkor dvd se kell bele.

2013. máj. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A haveromnak nincsen feltelepitve vinyora a játék ővén nincsis vinyó és mégis csendes méga Dvd hangjátsem lehet halani éssa hűtésis nagyoncsendes igaz az ővé egyével fiatalabb de mégis tők rendben van.

deha kicseréltettem a olvasó fejt az segitenne hogy csendben olvassa a Dvd t?

Egy 10 esnél tőbbet nem kérhetnek érte vagy igen?

2013. máj. 7. 00:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy tizest biztos h elkérnek. De annyiból már RGH zni is lehet na és akkor nem megy tönkre az olvasó fej.
2013. máj. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miazza RGH kifejtennéd bővebben?
2013. máj. 10. 23:28
 5/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 10. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!