Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a netbook és a...

Mi a különbség a netbook és a notebook között? Szerintetek nekem melyik érné meg jobban?

Figyelt kérdés

Munkahelyemen használom csak kb. Netezek az unalmas percekben, vagy megnézek 1-2 filmet (aviban szoktam leölteni őket).

Esetleg pár játékkal játszom, de max ilyenekkel, hogy Zuma.

De otthon az asztali gépemet használom, szóval csak erre kellene a melóba. Most az egymillió éves laptopomat használom, de már a halálán van szegény, ezért kéne valami új.

És persze az is szempont, melyikhez jutnék hozzá olcsóbban.



2013. máj. 6. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Notebook !
2013. máj. 6. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Igen, notebook jobb. Netbook max emailezni, írni pár dolgot, nuku játék nuku film. Nagyon kis bugyuta. Nekem notebookom van, és nagyon jó. 170000 volt, de ha tényleg csak ennyire kell, akkor elég egy alap notebook. 100-150ezer körül mozog. Film miatt azt nézd meg, hogy legyen rajta elég hely.
2013. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
100.000 alatt esélytelen? 90 körül?
2013. máj. 6. 16:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Annyiért is kapsz notebookot simán, filmre, netre bőven elég csak nem windowsost, hanem max linuxost.
2013. máj. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A netbook kicsi gép.

10"-es kijelzővel (25 cm). Azon is lehet mozizni, netezni, Zuna-t jatszani.

Nekem is ilyen gép van 4 éve és nagyon jó. Lenovo s10-2.

Vannak ettől modernebbek is, meg olcsóbbak is.

Írd be a keresőbe hogy netbook eladó. 40-50 között kiváló használtat lehet kapni.

2013. máj. 6. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!