Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Apple TV vagy más media streamer?

Apple TV vagy más media streamer?

Figyelt kérdés

A következőkben tervezem egy Full HD tv vásárlását, viszont nem hétköznapi tvként akarom használni, inkább filmnézésre, youtube stb. Erre jó volna egy hétköznapi media streamer, amit néztem pl WD TV Play (nem hoznak lázba az androidos, widgetes, böngészős megoldások). Viszont... Egy Apple tv jobban találna az iPhone, iPad kombó mellé, főleg az AirPlay-hez, de ezen viszont nem lehet usb stickről, ill. külső HDD-ről filmet nézni, csak iTunes Home Sharing-on keresztül, amihez ugye folyamatos kapcsolat kell legyen a PC-vel...


Valami ötlet, ajánlat?



2013. máj. 6. 19:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Nálam egy hálózati hdd van, röviditve nas, ami torrentezik nekem éjjel nappal és amire twonky szerver (is) van telepitve és az streameli a filmeket a tvre.
2013. máj. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én csináltam egy külön htpc-t, amin semmi más nincs, mint egy tonna film folyamatosan frissítve és xbmc.

De az első válaszoló ajánlata használható appletv-vel is, jailbreakelt atv tud olvasni hálózati meghajtókat. Egyre több router is tud kezelni meghajtókat számítógép nélkül is, amihez tud csatlakozni.

2013. máj. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Mindenképpen újat vennék, és a 3. generációs ATV sajnos már nem jailbreakelhető.

Viszont semmi plusz kiadás nem kéne, elég így is az Apple tv 100 dolláros ára :D

2013. máj. 6. 19:55
 4/10 A kérdező kommentje:
És ha olyan TV-t veszek, amelynek van USB csatlakozója az lejátsza majd a filmeket a HDDről? Esetleg mellé egy Apple TV, és meg van oldva :D
2013. máj. 6. 20:04
 5/10 anonim ***** válasza:
Minek vennél? Olyan tvt veszel amit hálózatra lehet kötni meg egy nast amibe veszel hddket és a téma megoldva. Megtudod vele osztani a tartalmát minden hálózaton lévő tvre,számitógépre,mobilra.
2013. máj. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Miért akarnék 20-30.000 (+ HDD 10-15.000) ft plusszköltséget a NAS miatt? Inkább akkor már a TV-be szúrjam be tiszta ingyen... de nem? Nincs szükségem 100 fele megosztani a dolgokat, csak a TV-ben menjen.
2013. máj. 6. 20:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod. Akkor viszont elég egy külső hdd és kész.
2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vagy egy nagyobb pendrive.
2013. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ha már van mellé Apple cuccaid akkor én az Apple TV-re szavaznék. Arról nem is beszélve hogy a tesztek a legjobb ár-érték arányú média stramernek az Apple TV-t tartják. (ami azért elég meglepő az Apple-től hogy ilyen olcsón "dobálja"


Viszont sanszos hogy jailbreakelni kell ha a letorrentezett filmeket is akarod rajta nézni. (legalábbis az előző verzióban még úgy volt)

2013. máj. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Nem Tomka válasza:

Apple TV

azért hogy nem lehet, amúgy ipadről igen

lehet rajta sok játékot gamingelni

főleg, hogyha van iOS készül.-ed, akkor mást ne vegyél!


bár lehet, hogy érdemes egy kicsit várnod, mert elvileg lesz Apple TV4 teljesen újan

2014. nov. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!