Nittyke kérdése:

Milyen olcsóbb digitális fényképezőgépet éri meg venni?

Figyelt kérdés
Most hogy itt a nyár szeretnék járkálni fényképezgetni, de otthon még egy régebbi samsung digi fényképezőgépem van amivel az a bajom hogy 2 AA akksi megy bele, de hamar lemerül és nem tudok annyi képet csinálni vele amennyit szeretnék vagy folyamatosan csomó akksit kell hozdoznom magammal. Szóval tud mondani valaki olyan digi fényképezőgépet ami olcsó de szép képeket csinál és az akkumlátorral jól gazdálkodik?

2013. máj. 9. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:

attól függ mi számít neked olcsónak. szerintem 30k-ért ez a gép nagyon megéri .

[link]

és kicsi,kompakt,vékony,könnyen elfér.

2013. máj. 9. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40-50 ezer még belefér? Akkor Canon SX 230 HS.
2013. máj. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
20 alatt az olcsó :D
2013. máj. 10. 06:11
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem fényképész vagyok csak ha megyek kirándulni szeretnék pár fotót megörökíteni, ahhoz keresem a legolcsóbb de azért a legtöbbet nyujtó fényképező gépet de annyi van a boltokba hogy nemtudom melyik milyen mit érné megvenni miért van felsorolva róla sok adottság de nemtudom mit kell nézni mennyire számít a név stb....de 20 alatt akarok valami normálisabbat méghozzá a legolcsóbb normálisat.
2013. máj. 10. 06:13
 5/9 anonim ***** válasza:

ok. tízezerért veszel egy Kodak egyszerűt, az is 8 megás...már szinte mindent tud.


a maradékot pedig elemekre költöd. ez van. ezek így működnek, nincs mit tenni. van jobb, de az 100 fölött...

AA-s akksival se nagyon próbálkozz, mert az csak 1,2 V-os, és ugyanúgy lemerül, hosszadalmas a töltés, stb...itt nem lehet jól járni, csak kevésbé rosszul.


szóval, marad a nyuszis elem, vagy ami szimpi, és belefér...


ilyen gonosz a világ.


legyen szép nyarad, sok jó felvétellel.

2013. máj. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Szerintem neked inkább elem/akksi-problémád van. Próbáld meg, hogy Sanyo eneloop akksit veszel! Nekünk tökéletesen bevált.

5-ös hozzászólónak igaza van abban, hogy ezek névlegesen csak 1,2 voltosak, de ha feltöltöd, akkor 1,5 V fölötti lesz a feszültségük. (Tudom, mert mértem.)

És attól igazán jók, hogy az önkisülésük - amikor maguktól lemerülnek - nem nagy.

2013. máj. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha már van géped, 20 alatt értelmetlen akármit venni.
2013. máj. 10. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kérdés, milyen telefonod van?

Nem hasonlítható össze egy profi géppel, de bizony ezek a telók, a maguk 5-8 megás kamerájukkal már bizony meglepően jók.


Az biztos, hogy húszezres limittel baromi jó üzletet csinálni....érdekes kívánalom...

2013. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább vegyél egy közép kategóriájú telefont. Megdöbbentően jó képeket lehet velük csinálni, mindig kéznél van, és lassan merül le, és mellesleg telefonálni is lehet vele.

Nekem van egy 100 000 forintos Canon gépem, de többet használom a telefonomat fényképezésre.

2013. máj. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!