Milyen tv-t vásároljak? Mindenképpen,3d Smart full Hd-t szeretnék,107 cm-est csak azt nem tudom melyik gyártó legyen! Részemről a rossz emlékek miatt a philips-et kizártam! 200 000 forint lenne a plafon, várnám az ajánlatokat!

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=nDIEYa3pH6k

Én eddig erre gondoltam , van egy szupi Panasonic viera plazmám is , és az kb 5-éve tv és semmi gond nem volt vele !

Esetleg Erről vélemény [link]


Aki ért hozzá , az előző és ez között a szemüvegek számán kívül , mi a különbség ? [link]


2013. máj. 9. 18:47
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Ha az edigital -ban elérhetők közül mondanátok , vagy nagyobb központok választékából ( Euronics stb.. ) azt megköszönném !
2013. máj. 9. 18:49
 2/16 anonim ***** válasza:

Hali


Nem tudom mennyire ismered a 3d technológiát ,de mindenképpen érdemes lenne valami ismerősnél kipróbáld.


Tudom ,hogy szupernek néz ki ,de egy idő után rohadtul fájni fog tőle a fejed.

Nem igazán éri most meg tv-t venni. Hamarosan esni fognak az árak ezerrel csak várj fél évet még.

3D nek nincsen értelme egy lakásban mert ahhoz 3D film kell illetve olyan lejátszó ami támogatja.



Mindenesetre annyit tudok ,hogy nekem is LG van nagyon jó készülék, nem volt komoly probléma és eddig nem is sokszor hallottam ,hogy lenne.


A kérdésem viszont az ,hogyha ennyit szánsz tv re miért ilyen kereteset?

Én ,ha tv-t vennék akkor ilyet: [link]



Persze ez szubjektív vélemény dönts a saját belátásod szerint.

Mérlegeld a lehetőséget ,hogy mire is kell mert ,ha tv-t nézni akkor mindenképpen személyesen próbáld ki mert én már csalódtam nagyon drága márkás tv ben mert az üzletben kipróbálhattuk.

Menj el egy boltba és kábeles tv adásra kapcsolva nézegesd meg a műsorokat. A Demó anyagnak ne higyj mert a tv és a lejátszó garantáltan tűélesre van belőve 1920*1080 as felbontású filmmel a képernyőn amit otthon nem sűrűn hiszem ,hogy néznél ráadásul éppen sport módban úgy ,hogy kiégeti a retinádat olyan erősen világít.


Hogyha mozizni akarsz és van hozzá helyed érdemes ebben az árkategóriában projektort venni. Élvezetesebb 8*3 méteresben nézni a filmet a szomszéd falán mint bent(Nyáron haverokkal sör mellett:)

2013. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
AZ "árukereső" oldalon mind fennt van. Én is most keresek ,de a 42"-os árán kapni kisebb tudásút 47 "-ost.Lg-t ajánlanak legtöbben. Láttam működni-szép volt.Ahol olcsóbb ott a garira figyelj,gyári legyen.
2013. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
A Samsung tv-t én is néztem , de az nem gond hogy ha csak 200 hz-es ? Amúgy mit takar ez a 200 Hz ? Ez esetleg nem lenne jobb paraméterű ? [link]
2013. máj. 9. 19:52
 5/16 anonim ***** válasza:
Dehogynem éri meg 3d-t venni.AZ meg egyenesen butaság amit előttem irtak hogy fájni fog tőle a fejed. Ha a moziban nem vagy rosszul tőle akkor otthon sem. Persze akkor nem éri meg ha sosem töltesz le olyan filmeket. Lg-t én speciel senkinek sem ajánlanák. Ha jó tvt akarsz venni akkor plazma és abból panasonic vagy samsung.
2013. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

És az a Panasonic , amit kinéztem , [link]

Arra mi a véleményed? A 3d az tudom , hogy nem gázos , mert már volt 3d tv-m philips , csak az gagyi volt , és akarok venni egy újat !

2013. máj. 9. 20:29
 7/16 anonim ***** válasza:
Ez jónak tünik csak kár hogy lcd.
2013. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Lcd ? Ez komoly ? Hol olvastad ? Remélem csak viccelsz , mert azt hittem megtaláltam a megfelelőt ! :D

Panasonic TX-L42ET60E 3D SMART LED Televízió 2db 3D szemüveggel

Típus: IPS LED

Képarány: 16:09

Panel meghajtó: BLS 600 Hz (blokk 6)

Picture Mode: Dinamikus / Normál / Mozi / True Cinema / Egyedi

Látószög: 178 fokos

Szűrés: Clear Panel Pro

Web Content Optimizer

24p lejátszás (2:2) / 24p Smooth Film

2013. máj. 9. 21:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez is lcd csak máshogy hivják...
2013. máj. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Egy smart Led televízió , miért lcd tv ? ezt most már tényleg nem értem. Akkor tulajdonság képpen , minden tv ami led az egyben lcd is , és az csak azt jelenti , hogy mi jeleníti meg a képet , led vagy valami más , vagy az a tipus az amit kiraktam ?
2013. máj. 10. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!