Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós erősítő itthoni használa...

Autós erősítő itthoni használat? Milyen adapter kellene?

Figyelt kérdés

Van egy MNC Sunset mélyládám, meg egy SAL 50 wattos mini autós erősítőm. Milyen áramátalakító adaptert vegyek hozzá?

Kipróbáltam hülyeségből egy 10 voltos 700mAh-s adapterrel, bekapcsol, alacsony hangerőn még működik is, csak ha a hangerőt növelem kikapcsolgat, tehát nem elég neki. Mekkora kellene?

Vagy hogy oldjam meg a tápot az erősítőnek?


2013. máj. 11. 15:09
 1/4 anonim válasza:

Szerintem egy számítógéptáp megfelel neki.A 300 W-os 12 V-on 16 A-t tud ami 192 W. Szóval egy ilyesmi bőven elég neki.

(Valami használt gépből kiveszel egyet)

2013. máj. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem szeretném egy 350 wattos táppal üzemeltetni, az azért enné feleslegesen az áramot nem?
2013. máj. 12. 14:51
 3/4 anonim válasza:
A számítógép táp (kapcsolóüzemű tápegység)hatásfoka magas, így nem enné feleslegesen az áramot, a te erősítődhöz kb 55-60W-ot fogyasztana.
2013. máj. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

értem, köszi.

Van itthon egy régi tápom, kipróbáltam vele, de a táp valamiért sípol(lehet mert régi,4 éve használtam még pc-be), gondolom ez a sípolás nem normális, így nem igen merem használni

2013. máj. 18. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!