Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » ASUS Nexus 7 vagy ASUS MeMo...

ASUS Nexus 7 vagy ASUS MeMo Pad 7? Ár-érték arányra lennék kíváncsi, illetve hogy melyik éri meg jobban!

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, melyiket vegyem meg.

Csak hobbiból játszani, vagy filmet nézni használnám, semmi professzionális dolog...

Tudom, hogy a MeMo Pad azért jóval gyengébb (de egy 25 000 ft-tal olcsóbb is), és a Nexus 7-ről szinte csak jót olvasok, de mégis, ár-érték arányban melyik érné meg jobban?

Az értelmes válaszokat megköszönöm!



2013. máj. 11. 21:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nexus 7.

Oké, hogy drágább, de ha ár/érték arányt nézünk még akkor is jobb.

Egyébként várj jövőhétig, Google I/O-n valószínűleg bejelentenek egy új Nexus 7-et, a mostani árát meg lejjebb viszik kb 10 ezerrel, és akkor már csak 15k-val lesz drágább.

2013. máj. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

És ha tényleg bejelentenek egy újabb Nexus 7-et, csak akkor megy lejjebb ennek az ára, amikor megjelenik a magyar üzletekben? Mert akkor az lesz vagy 2 hónap szerintem...

Erről tudsz esetleg valamit?

2013. máj. 12. 19:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!