Hogyan lehet megszerezni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik az Xperia Z lezárt képernyője, és a feloldás technikája.

Tudom hogy Jelly Bean, és csak azon elérhető, de valahogyan meg lehet szerezni?

[Xperia U , ICS 4.0.4 ]



2013. máj. 12. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

köszi,megcsináltam amit írtak, beraktam a system/app-ba

és amikor lecseréltem,olyan volt a lezárt képernyő ,hogy egy körből kellett kihúzni ( balra kamera,jobbra feloldás)

:(


nem olyan hogy végighúzom mint a redőnyt >:/

mi lehet a baj ?:O

2013. máj. 13. 20:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Az az alap ICS feloldóképernyő. Akkor lesz aktív mikor nem tud hozzáférni a telefon a megfelelő apk-hoz, ami a system/app mappában van.

Én, mikor még ICS-m volt, így csináltam: Mentést készítettem a gyári UxpNxtLockScreen.apk-ról (csak kimásoltam), majd a letöltöttet bemásoltam az app mappába, az előzőt felülírtam, majd újraindítottam. A jogokkal nem kellett foglalkoznom, mert az előzőt felülírva nem változtak.

Újraindítás, jogok megadása megvolt?

2013. máj. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jogot hogyan kell beállítani?

egyébként milyen fájlkezelővel csináljam?

olvastam hogy ,, you should set the right permissions'

2013. máj. 13. 20:12
 5/9 anonim ***** válasza:

Root jogosultságod van-e? Nélküle nem fog menni.

Én az X-plore -t használom, nekem eddig ez jött be a legjobban, de szerintem bármelyik másik képes rá.

A jogosultságokat így állítsd be, érintsd meg és "tartsd lenyomva" a fájlt, megnyílik egy menü, keress permissions lehetőséget: [link]

2013. máj. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A telefonom nincs rootolva, vagyis még nem akartam, mert januárban kaptam a szüleimtől. És a garancia él jövő januárig:)

köszi hogy segítettél! felpontozlak!

2013. máj. 14. 14:07
 7/9 anonim ***** válasza:
A root-tól nem veszik el a garancia, csak ha probléma esetén így viszed a szervízbe. A root-ot egy pillanat műve leszedni, el sem tudnám képzelni nélküle az Android rendszert.
2013. máj. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
ja értem, és ez nem tesz kárt a telefonban?
2013. máj. 14. 20:00
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem tesz kárt.
2013. máj. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!