Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mivel kímélhetem jobban a...

Mivel kímélhetem jobban a laptopom akkumulátorát? kifejtés lentebb

Figyelt kérdés
általában hetente, vagy két hetente merítem le, szinte teljesen, azon kívül pedig ki van véve a gépből, és hálózati áramról működik a laptop. Így megőrizhetem az élettartamát? Van ennél jobb mód?
2013. máj. 14. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Az akkunak a gépben a helye. Tedd bele, amikor tudod használd töltőről!
2013. máj. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 tetro ***** válasza:
Csinálhatsz bármit, az aksi tönkremegy 2-3 év alatt.
2013. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha az akkud Lithium akkor a lemerítéssel sokat ártasz neki! Régi NiMh akkukat kell csak lemeríteni! Nyugodtan hagyhatod a gépben, teljesen felesleges kivenni!
2013. máj. 14. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A mai LiIon aksisk nem bírják a teljes lemerítést, 90 és 95%-os töltöttség között szeretnek élni.


Ne vedd ki az aksit a gépből, tök felesleges, ha tele van, úgyse tölt rá a rendszer, és nem azt használja, hanem az AC tápot.

2013. máj. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!