Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a véleményetek a Wayteq...

Mi a véleményetek a Wayteq xTab 70dci tabletről?

Figyelt kérdés
Szerintetek megéri az internetről 30-31.000 forintért (+ szállítás) megrendelni, vagy a Media Marktban megvenni 35.000 - ért?

2013. máj. 15. 17:32
 1/1 anonim válasza:

Szerintem mindegy hogy hogyan veszed meg, teljesen megeri az arat.

Nekem olyan van (arrol irok :D) es szerintem tokeletes. Ne ijesszen meg ha nehany jatek nem fut rajta, akkor csak annyit kell tenned hogy kiroot-olod es a build.prop-ban atallitasz valamit de ez most nem ide tartozik.

En nekem nagyon bejott, egyedul a gyorsan lemerulo akku az egyetlen hatranya (meg hogy egyelore csak cyanogenmod-al lehet root-olni).

ha neked tetszik akkor vedd meg. Amugy meg a 35000-es arkategoriaban is ez a legjobb. Ha rendelve dragabb akkor menjel el erte en nem bizok a kiszallitasban. :D Ha kerdesed van a tabbal kapcsolatban akkor irj nekem.

2013. máj. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!