Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen hangfalat vegyek a kertbe?

Finalman kérdése:

Milyen hangfalat vegyek a kertbe?

Figyelt kérdés

Építettem egy 5m x 5m -es kiülőt a kertbe fedett teljes mértékben és az egyik oldala be is van falazva. Oda szeretnék ,,egy'' hangfalat venni ami kisebb házibulikra megadná a löketet. Félreértés ne essen nem szomszéd űző feladatot tűztem ki célomul. Az ár elég szűkös 30-40 ezer forint. Javaslatok? Ilyeneket néztem eddig: [link]

[link]

[link]

+pont ha rálehet kötni DVD-t mert valószínűleg tv is lesz kint és akkor már a meccsek is legyenek izgalmasak :D Előre is köszi



2013. máj. 20. 00:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ezeket szerintem most felejtsd el, és messziről kerüld őket. Csak látvány hangsugárzók, minőségük eléggé gyenge.


Mindenképp passzív hangsugárzóban gondolkodj, különálló erősítővel. DVD lejátszóra gond nélkül rá lehet ezeket kötni. Hangsugárzót érdemes vaterán nézni, erősítős is kapsz hozzá.


[link]


Pl itt van ez is, az erősítő nagyon jó, egy hibátlan hangsugárzó párral, egyet meg javítani kell, amit még mindig belefér a keretedbe.

2013. máj. 20. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az erősítő is elvan romolva :)
2013. máj. 20. 22:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt nem figyeltem. (Mondjuk ha szükségem lenne rá, én megvenném, mert meg tudnám javítani, de ez már más tészta). viszont ha szétnézel, biztos találsz egy két jó ajánlatot.
2013. máj. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ehez mit szólsz? [link] Ez 2 hangfalal is menne vagy muszály 5.1-ben ? :/
2013. máj. 21. 17:36
 5/12 A kérdező kommentje:
Ezzel a hangfallal [link]
2013. máj. 21. 17:48
 6/12 anonim ***** válasza:

Az erősítő jó, megy sztereóban is. Viszont az a hangsugárzó, az megint a gagyi kategória. Kifejezetten watt vadászoknak. Az érzékenység is biztos kamu adat. Nekem van 200W kimenő teljesítményű erősítőm, amit ha rákötnék erre a csodára, akkor az ijedtében menten hővé alakítaná és leégne. Keress egy pár 100-200W-s minőségi hangfalat ebben az árban.



[link]


Ez nem sokkal drágább, viszont milliószor jobb. Ez nem kakkant be egy tényleg 200W-s erősítőtől sem, de egy 80-100W kimenőteljesítményű jóféle erősítőtől is szépen fog szólni. Hangereje is elég lesz. Nekem a kert elején van két darab 150W-s hangsugárzó, 100W-s quad hajtja (én építettem), és bőven elég a hangereje még a kert végében is. Az udvaron is ez szolgáltatja a hangot, na ott meg brutális.

2013. máj. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
hangfal olyasmi kéne amit a falra feltunék dobni :/
2013. máj. 21. 18:57
 8/12 A kérdező kommentje:
2013. máj. 21. 19:09
 9/12 anonim ***** válasza:

Én nem látom akadályát hogy falra kerüljön. Több megoldás is van, ami esztétikus is. Például peremes polc, vagy alul-felül egy-egy keret, ami (akár egy forgásponttal) csatlakozik a tartókonzolhoz, így még forgatható is. Nem túl sok munka és anyag sem kell hozzá.


Mondjuk valami ilyesmit, hangsugárzónként egy lentre, egy fentre, és ha négy oldalról fogja, akkor még külön rögzíteni sem kell benne. Akár fából, akár fémből meg lehet csinálni.

2013. máj. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor úgynéz ki marad amit linkeltél AEG hangfal és a Pioneer erősítő :)köszi
2013. máj. 21. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!