Headset csatlakoztatása konzolhoz?

Figyelt kérdés
Vettem egy Ozone Onda 3HX-et, és nagyon jól megy a laptopomon. Tudom, hogy lehet PS3-hoz is csatlakoztatni, de nem tudom megcsinálni (ez alapján próbáltam [link] ). Valaki el tudná mondani, hogy hogyan kell?

2013. máj. 21. 20:14
 1/1 TaKy99 ***** válasza:

Elég egyértelműnek tűnik a kép!

Na de értelmezzük!

1. A headset vezérlőjén a PC/GAME kapcsolót állítsd Game állásba.

2. Az USB-vel csatlakoztatod a headset mikrofon részét a PS3-hoz.

3.A.1) (HDMI csatlakozással) A Videójelet a TV-re HDMI-vel viszed át, a PS3-ban a videójel kimenetet állítsd HDMI-re. (Settings->Display settings->Video output settings->HDMI)

3.A.2) A PS3-ban az analóg audió jelkivetzetésre rádugod a mellékelt analóg kábelt és annak a végére (piros-fehér) csatlakoztatod a headset színben megegyező csatlakozóit. Azokat meg bedugod a TV RCA Audió bemenetére. (Igazából erre feltétlen nincs szükség, de a rövidzár elkerülése végett érdemes bedugni a tv-be.) A sárga videójel kábel ebben az esetben nincs használva)

3.B (TV-analóg csatlakozás esetén) Az Analóg jelkábel audió részére csatlakoztatod a Headset csatlakozóit, majd visszadugod a tv RCA Audió portjába.


Na hát ennyi lenne, de SZVSZ bonyolultabb a szöveget értelmezni, mint a képet, talán a kettővel együtt sikeresen be tudod állítani!

2013. máj. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!