Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Laptop ventilátor csere hogy...

Laptop ventilátor csere hogy működik?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy ha elviszem egy szervizbe, kb mennyi idő alatt lesz kész? Ott kell hagynom szerintetek?

Csak mert elég tanulós időszakban vagyok és szükségem lenne rá, de eddig is borzalmasan "süvített" a gépem, de most hogy bejött a meleg még rosszabb, ezért nem ártana minél előbb megcsináltatni.

Mennyibe fog ez majd kerülni?

Előre is köszi, ha valaki ír:)


Ja még azt akartam megkérdezni, hogy lenne egy ismerősöm, aki ért a gépekhez, rá merjem ezt bízni, vagy inkább szervízbe vigyem? (mármint nem az ismerősöm, hanem a laptopot:D)



2013. máj. 19. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Szervízben attól függ mennyi idejük van, meg mennyi meló, hogy helyben végzik, vagy továbbküldik (1-3 hét). Ha van rá garanicia akkor ingyenes, ha nincs akkor ventilátor + munkadíj (kb. 3000 + megkezdett munkaóránként kb. 1200).

Nem nagy szám a csere, ha ismerősőd ért hozzá rábízhatod, de ha garis akkor a garancia így ugrik. Enyémben kb. 90 perc volt a csere (ovatossan rájöttem hogy kell szétszedni hogy hozzáférjek a ventihez, hogy lássam milyen kell (10 perc), kiszedtem a ventit (2 perc), elmentem boltba hogy adjanak egy ugyanilyet (70perc), összeraktam (8 perc). :)

2013. máj. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szervizben egy egyszerű dvd cserét 3 hétre vállaltak volna garanciában egy gyári hibás sorozatú laptopban. 3 vittem volna. Ennyit a szervizekről.
2013. máj. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!