Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » LCD tv képernyőjének hatékony...

LCD tv képernyőjének hatékony tisztítása?

Figyelt kérdés

Addig értem, sokan a mikroszálas törlőkendőt ajánlják, de szárazon avval nem tudom az erőteljesen foltokat eltávolítani az LCD tv képernyőjéről.


Azonban nem tudom, mi módon lehet hatékonyan? Ugyanis aggódom, nehogy valami folyadék kárt tegyen benne! Enyhén nedvesen VÍZZEL lehet? Vagy az is árt? Ha az nem árt neki, legalább használ, van értelme? Vagy más módon érhető el a hatékony tisztítása?



2013. máj. 23. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak tiszta vizet használj a lírásban utalnak is rá semmiféle vegyszert nem szabad alkalmazni.
2013. máj. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. :)
2013. máj. 23. 20:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Én telefújom clean -el (vagy bárhogyis hívják azt a kék lötyös fújókás izét), oszt letörlöm szilvivel, oszt tshő. Szép tiszta, és nem vettem méregdrága szereket meg kendőket.
2013. máj. 23. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A tisztító kendőt nekem adták a TV-hez.

A "kendő" csomagolásán rajta van,hogy csak tiszta vizet szabad használni.

Fölösleges lenne amúgy is bármilyen tisztító folyadék, hiszen nem szalonnát vágunk a TV képernyőn max poros lesz vagy 1-1 új lenyomat ha elfordítjuk valamilyen irányba.

2013. máj. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Tv mint vágódeszka a szalonnás reggelihez, ez tetszik. Majd kipróbálom.(vagy nem) :))


Szóval ha nem használod vágó deszkának, akkor vizes és jól kinyomott puha tisztító kendővel érdemes.

2013. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kompetens válaszokat.
2013. máj. 24. 16:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!