Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ps3 magyar acc-al, ha dollaros...

Ps3 magyar acc-al, ha dollaros feltoltest veszek akkor en ugy tudok vasarolni a magyar playstation store on?

Figyelt kérdés

a kozelmultban orszag illetve kontinens valtason mentem keresztul, es itt nehezen tudnek beszerezni magyar feltoltest es a felhasznalomat nem szivesen cserelnem le a trofeak miatt, nem vagyok nagy trofea vadasz de egy-kettovel eleget szenvedtem hogy megszerezzem, de a kerdesem mivan ha veszek 20 dollaros feltoltest es a magyar store-on szeretnem elkolteni vagy az semmien modon nem fog mukodni?

vagy felejtsem el es hasznaljak amcsi acc-ot?



2013. máj. 25. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Magyar acc-hoz csak forint feltöltőkártya jó. De tudsz bankkártyával is vásárolni a ps store-on belül, ha ott valamiért nem fogadná el a kártyát akkor megpróbálhatod a webes boltban is a vásárlást.


[link]

2013. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
koszi a valaszt, de a magyar bankartyammal ne tudom meg oldani de koszi megegyszer
2013. máj. 25. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!