Melyik a jobb smart tv LG vagy Samsung?

Figyelt kérdés
LG , Samsung , smart , tv , led , lcd ,

2013. máj. 25. 17:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Life's Good
2013. máj. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
50%
Samsung.
2013. máj. 26. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
LG többet tud+ "Magic Motion" távval-csúcs.
2013. máj. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Ha nem használod a 3D-t, akkor szinte mindegy, habár az LG-ről hallottam többször, hogy gond volt vele.


Ha a 3D felbontás minősége is számít, akkor egyételműen kiesik az LG, mert annak a felbontása azonnal a felére esik amikor felveszed a hozzá adott 3D szemüveget. Ilyen a technológia. gyárilag tervezett hiba került beépítésre, mert ez is egy térhatást mutató megoldás, viszont ezzel együtt jár, hogy a felbontás felére csökken.

2013. máj. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Az általános leggyakoribb kérdést tetted fel.

Samsung/LG

Mindkettő Korea

Mindkettőnek Szöulban van a központja

Ugyanabban az pari parkban...

Azt válaszd, amelyik megítélésed szerint neked megfelelő.

Kicsit közhelyes de annyira "egyforma" a két gyártó...

3D:

Samsung aktív rendszerű

LG passzív rendszerű

Ahogy írták előttem az LG 3D technológiájával mindkét szemünk „csak” 1920×540 pixeles felbontású képet fog látni.Ha összeadod az is 1080-as felbontás.Az agy nem válogat.:)

2013. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Nagyon a samsung felé húz a szívem de hétvégén elmegyek egy nagyobb áruházba és a szemem fog dönteni ha már a smart nem döntött
2013. máj. 29. 21:01
 7/20 anonim ***** válasza:

A nézési távolságot érdemes betartani, különben a teljes HD adás nem érvényesül, viszont a hibák is elmosódnak olyankor.


Itt olvashatsz róla.

[link]

2013. máj. 31. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Majd figyeld meg közelről, amitől mindig rémüldözni szoktam én is és tesztelő ismerőseim is, a sűrű fekete csíkokat, mint valami vékony pókhálón keresztül látnád a passzív 3D-t. Mellette nézz meg egy aktívot is hasonló közelségből a saját szemüvegével. A passzív egyszerűen rémisztő abból a távolságból, ahonnan a FULL HD-t kellne nézni, ha tényleg látni akarod minden részletét.


Persze a passzív is jó valamire, arra mint amire moziba is szoktunk horrort nézni.. Szóval a passzív rémüldözni jó a szemüvegével, ha mellette látod az aktív képernyőjét is a sajátjával.

2013. máj. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim válasza:

Végül melyiket vetted meg? Vélemény?

Én is most vennék vagy LG vagy Samsung Smart 3d tévét, de nem tudok dönteni.

2013. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Végül LG-t szemeltem ki 82centis smart 2013-as modell dual-core procis masina árban ugyan annyi volt mint a 2011-es samsungok . Az eladó szerint ég és föld nem lassú nem akad azonnal betölt. Amint hazamentem azonnal leteszteltem DLNA-val összekötöttem és hát ha már lúd legyen kövér 350 gigányi filmes mappával kezdtem semmi akadás azonnal látható volt minden film egyikre katt és már vitte is. A smart funkciókat hamar meguntam 1.5gb belső memóriája van a tv-nek 1program átlag 2-10mb játékok 20-60mb előre telepített skype,youtube, google eart ,HBO go stb
2013. júl. 31. 17:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!