Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/304 anonim válasza:
54%

Aki okos, marad a PC-nél... (Mind a játékok olcsóbbak rá, és egy erősebb gépet össze lehet hozni egy konzol árából simán... Ráadásul ha avulna, nem kell az egészet kidobni...)


De ha már kifejezetten konzol, akkor PS3! Egyenlőre eléggé szopás játék fronton, de már most többet tud néhány téren (a PSP-vel való WiFi összeköttetés nagyon jó tud lenni), és hardver szinten is kicsit masszívabb... Xboxot vehetnél újat 2-3 év múlva, de a ps3 legalább 5 évet ki fog bírni... (ps2 10 évet futott)

2008. jún. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/304 anonim ***** válasza:
81%
Ha már konzol, akkor PS3-ra szavazok én is.
2008. jún. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/304 anonim ***** válasza:
67%
attól függ van-e még feleslegben játékonként 16ezred, mivel ps3-ra még nincsen semmilyen mód, hogy másolt játékok is fussanak rajta, míg 360-at már lehet chippeltetni
2008. jún. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/304 anonim válasza:
56%

Jah, csipeltetsz, aztán szopsz, hogy nem megy neten, meg úgy általában...


Ha árban nézzük az egészet, akkor PC! (Könnyebb a warez is.) Sokkal olcsóbbak az eredeti játékok, és nem is avul...

2008. jún. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/304 anonim ***** válasza:
87%
lol mi az hogy nem avul? 3 éve vettük a gépet, akkor 165k volt, tavaly megpróbáltam elindítani a prostreet-et, de el sem indult... ps3 és a 360 meg mint fentebb írták jóval tovább bírja
2008. jún. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/304 anonim válasza:
24%
A "nem avul"t félreérthetően írtam, bocs: ha valami avul benne, cserélhető. Míg a konzol 5 év mólva ugyanazzal a vassal fogja tolni a játékokat, szóval igencsak, és cserélési lehetőség nélkül avul...
2008. jún. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/304 anonim ***** válasza:
82%
Nekem PS3-am van és nagyon bejön, az XBox-ra csak azért van több játék, mert másfél évvel előbb jelent meg mint a PS. Egybként mi az, hogy a konzol elavul? Lehet, hogy 5 év alatt újj jön ki meg minden, akkor veszel egy újjat, ha nagyon akarod, de a régi is megteszi. A PC-nél meg fél évenként összevissza cserélsz benne mindent akkor annyit költessz rá, hogy simán kijön belőle egy konzol. 5-6 év alatt annyit költessz a PC-re, hogy az nem igaz. Én PS3-t ajánlok sztem sokkal jobb és most kezdenek rá bejönni a játékok, hogy csak egy-két példát említsek: Metal Gear Solid 4, Haze és most fog kijönni: Motorstorm... és ezek csak PS-re vannak Xboxra nincsenek. Jó még mindig több játék van XBoxra...
2008. jún. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/304 anonim ***** válasza:
81%

hát nem tudom... lehet, hogy a ps3 meg az xbox360 gazdaságosabb, mint a pc, de CSAK ha játékról van szó (sőt még abban sem mindíg, pl. el nem tudom képzelni hogy tud valaki fps-t és stratégiát játszani konzolon (jó persze most jöhettek azzal, hogy rá lehet kötni billt meg egeret) én próbáltam játszani fps-t de nekem nem jött be

másrészt egy konzollal mikor fogsz letölteni, torrentezni, filmet nézni (jó tudom van dvd olvasó, de ha csak kis videó nem hiszem hogy ki fogod írni)

2008. jún. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/304 anonim ***** válasza:
71%
Filmet jobb rajta nézni, mint PC-n. Egyébként meg torrentezni meg "Wordbe írni" egy 5000 Ft-os gépen is tudsz. Ami pedig az FPS-t illeti ha a célzásra célzól :D akkor minden játéknál adnak segítséget a célzáshoz, és minden játéknak a grafikája is jobb. Ja és a stratégiai lehet hogy valamivel jobb PC-n, de ne felejtsd el, hogy stratégiait nem is nagyon adnak ki konzolra.
2008. júl. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/304 anonim válasza:
84%

A játokok a konzolokal párpuzamosan fejlődnek.

Tehát most hogy kiaták a ps3-mat, jön a resident evil 5 ami

csúcs garfikájú játék. A ps-nél nem kell tőrrdni azal hogy akadni fog vagy nem még a pcknél egy teljes felújitás kell.

Tehát, én azt mondom hogy a mai gamernek jobban megéri conzolt vennie mint a pc folyamatosan feljeszteni.

Az a saját véleményem.

2008. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!