Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

PS3 vs XBOX360. Melyiket érdemes?

Figyelt kérdés
A kérdés adott, tervezek konzolvásárlást, de nem nagyon tudok dönteni.
2008. jún. 18. 18:18
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/304 anonim válasza:
65%
A playstation 3 sokkal jobb,könnyebb kezelni,nekem van mindkettő szóval a véleményem az hogy a ps3 sokkal jobb.
2009. jan. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/304 anonim válasza:
96%
Nos igen ez nehéz döntés.Mindegyiknek megvannak a maga erősségei és a gyengéi.Nekem lehetőségem volt kipróbróbálni mindkettőt,mivel tulajdonomba kerültek,de azóta az XBox 360-tól már megváltam.Grafikailag MOST mindkettő egy szinten van kb.,de az Xbox360-nál már feszegetik a htárokat,míg a PS3-nál még csak a gép 30%-át használták ki max.Hardver szempontjából nézve a PS3 erősebb vas,de ez most még nem derül ki,mivel a programózók általában multiplatformokat fejlesztenek,ahol nem igazán lehet kidomborítani a különbségeket.Ami nem tetszett az XBox360-ban az a bekapcsolás után hangosan süvítő ventillátor,ami a játékok közben még elviselhetetlenebbé erősödött,nem kicsit rontva a játékélményt.Nem szépítem borzasztóan hangos volt a Ps3 ventillátorához hasonlítva,amit szinte csak süketszobában lehet hallani,hogy üzemel.Ez nálam nem jó pont,mert a hallásomat nem tudom kikapcsolni.A piros ledes hibák miatt kelett a boxnak ezzel a brutális hűtéssel előállnia,mivel régebben száz legyártott gépből 67 hibás lett ami nagyon ciki.Aztán ha a jövőt nézzük akkor is a Ps3-nak áll a zászló,a Blu-ray miatt,aminek tárolókapacítása 25 és 50 GB ugyebár,és a játékfejlesztőknek már most gond rázsúfolni a programokat egy DVD-re,ami max. 8.4 GB.Az előny csakis az előbbi piacrdobás miatt volt az XBoxnál,ezért persze több játék volt rá elérhető.De most 2009 elején már a PS3-ra is sok játék van,igazi exlúzív gyönyszemek,Gran Turismo,Uncharted,Metal Gear Solid 4,és még sorolhatnám.Most már minden játék kijön PS3-ra is,úgyhogy nincs előny az XBOX-nál.Az online játék,és a demok is könnyedén elérhetők a Sony gépén,az XBoxnál ez nehézkes,és fizetős,ha warez vagy kidobnak.Ha egyszer megveszed a konzolt,öt-hat évig nem kell fejleszteni,videókártyákat cserélgetni százezerért,csak a játékokat kell hozzá megvenni,ami számomra évente három-négy nekem tetsző játék,ami elente drág,de egy fél-egy év alatt megfelezősik az ára,nézzük csak meg a platinum kiadványokat.
2009. febr. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/304 anonim válasza:
78%
nekem 360-om van. én nem tudum mejik a jobb de nekem bejön az xbox360 is meg a ps3 is.
2009. márc. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/304 anonim válasza:
74%
nekem ps1, ps2, xbox klassik, x360-om is van.haveromnak van ps3-ma de inkább xbox.
2009. márc. 11. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/304 anonim válasza:
9%
5 6 évvel később azon filózunk hogy ps4 vs xbox730
2009. márc. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/304 anonim válasza:
21%
Látom itt a legtöbb ember ps3 párti.ÉN NEM.Nekem a legelsők óta volt nintedóm amikor népszerű lett aztán ps1,2,3 és most xbox 360 és azt kell hogy mondjam nagyot csalódtam a ps3-ban.Senki ne higgyen annak aki azt mondja hogy a ps3 jobb mint az xbox 360.NEM IGAZ.Ha a grafikát nézzük teljes ugyanaz nézzetek videót.Jó hogy van a ps3-ban egy-két + de az nem a játékhoz kell hanem a megszállotnak aki netezik meg összeköt mindent mindennel(arra ott a pc).Viszont az xbox 360 sokkal megfizethetőbb és nem kell érte 100 k-t kiadni.És azoknak üzenem kik le vannak maradva:a sony 5 éven belül csődbemegy, a ps3 játékgyártás leáll.A mostani játékok köszött van 1-2 ami xcsak ps3-ra jelent meg és jó, a többi viszont már lassan egy ps2-höz sem mérhető.És ez csak rosszaboddni fog.A Microsoft van befutóban és xboxra sokkal olcsóbbak a játékok is.Szóval aki ez a kát konzol közt akar dönteni mindenképp:XBOX 360
2009. márc. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/304 anonim ***** válasza:
92%
Igen grafikában teljesen ugyanaz a legtöbb játék(nézz utána a Gran Turismo 5 prologue-nak, sokkal jobb a grafikája, mint bármely xboxos játéknak), mert még nem tudják kihasználni a PS-t.(lásd a PS-be 8 magos processzor van), de a PS3-t ezek a játékok még alig használják ki, mig az xbox-ot már szinte teljesen. PS3 egy olyan 20-30 ezerrel drágább, de sokkal késöbb válik elavulttá és sokkal erössebb is. Harmadrészt a Sony mér menne csödbe 5 éven belül? Figyelj ha te ilyen jóslási tehetségekkel vagy megáldva már milliárdokat kerestél volna. A csak PS3-ra megjelent játékok között elismerem vannak gagyik, de a legtöbb amit a Sony Computers Entertainment gyárt az nagyon jó. Uncharted: Drake's Fortune (sony computers enertainment), Little Big Planet (sony computers entertainment)... A játékok ára (amelyik megjelennik mind2 konzolra) az elején ugyanannyi, késöbb meg a PS3 játékainak ára gyorsabban lemegy. Mikor láttál te olyan jó játékot 2000 Ft-ért xboxra, mint a Motorstorm 1 (még mindig 2000), Uncharted: Drake's Fortune (már nem ennyi). Még annyit akarok hozzá tenni, hogy sztem az Microsoft az xbox-xal sokkal kevesebbet nyer, mint PS, mert a PS még mindig támogatja a PS2-öt is és emellett gyártja a PS3-at. nagyon sokan vesznek mégmindig PS2-t. Amikor bejött az xbox360 már akkor nem gyártották a sima xboxot. Szóval: sztem PS jobban megéri.
2009. márc. 31. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/304 anonim válasza:
19%
Én nem ezt mondom de nem akarok ezen vitatkozi mindenkinek megvan a maga véleménye.Amúgy a sony csődöt onnan vezsem hogy már 2 éve ez a téma a játékhíreknál hogy a ps3-as játékok ugyanolyanok vagy rosszabbak.És most még az is rátesz hogy itt a gazdasági válság és a microsoft azért előnyösebb mert Bill Gates több pénzt fog belefektetni ezekbe de mindne marad a régi.A sonynál pedig ....Nem tudom.Én is csak olvastam
2009. márc. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/304 anonim válasza:
91%
Ja és még aniy hogy tényleg vannak nagyon jó ps3-as játékok ami boxra nincs .Én pl. a mgs4-et sajnálom a legjoban.
2009. márc. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/304 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit későn írok, mind1 xD

Szal:

Kb. Március óta agyaltam azon, h a két konzol közül melyiket válasszam, melyik lenne a tutibb? A döntés végül a PS3 mellett lett, mert:

Összes érv a PS3 mellett:

- 9 magos processzor(1 le van tiltva, ha esetleg az egyik mag behalna, akk cserepadként beszáll ő, 1 mag az oprendszerre, a többi a játékra)

Megjegyzésként hozzáfűzom, h az tényleg igaz, h a játéknak szebb képe van boxon, mint PS3-mon, főleg azért, mert a gyártók még nem szelídítették meg a 8magos Cell procit, az Xboxba beépített 3 magos PowerPC alapú IBM Xenont pedig már igen, hogy miért, nem tudom, állítólag majd a God of War III fogja megmutatni, h mire képes egy nagyobb szelete a Cellnek, de nem a teljes.

- Ingyen netezés és multi

- Blu-Ray-re írt játék, ami miatt gyönyörű HD grafikája lesz a játénak

- beépített Wi-Fi

- Megbízható, a Sony által gyártott termék

- Csak Sony PS3-ra megjelenő exkluzív játékok(God of War III, Motostorm, Killzone, Uncharted stb.)

- mintha nem is élne, olyan csendes működés közben

- eddig semmilyen műszaki hibáról nem hallottam

Összes ellenérv a PS3-nál:

- drága rá a játék

- a legolcsóbb Blu-Ray lejátszó

- nincs warez, bár hülyeség is lenne, kicsit gyakorolva a matematikát rájönnél, h mire letöltöd a 25 vagy 50 GB méretű játékot, addig az eredeti is ugyanannyiba fog majd kerülni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__szorako..

- kevesebb játék van rá, mivel az Xbox után kb. 1-1,5 évvel jött ki

XBox érvek:

- Több játék

- lényegesen olcsóbb a PS3-nál

- van rá warez

Ellenérvek:

- egy hangos állat

- szinte már teljesen ki van használva a procija(állítólag amikor bemutatták a GTA IV-et boxon, több felmondta a szolgálatot)

- hűtéshiba

- fizetős net: XBox Live

- 20kért tudod wi-fi-ssé tenni

- HD DVD-re írt játékok, ezzel mindössze az a baj, h a DVD utódja a Blu-Ray lett

és asszem kb. ennyi. Szerintem még nézz körül a neten, ne csak ezeket az érveket/ellenérveket számold bele a döntésedbe

2009. jún. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!