Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mire jó a tévékben az MP4...

Mire jó a tévékben az MP4 tuner és kártyahely, ha nem használható?

Figyelt kérdés

Ma már tuner nélkül nem szabad eladni készüléket. De mire jó, ha egyik szolgáltató sem teszi lehetővé a használatát, kell a saját set top box.

A tunerrel legfeljebb 1-2 szabadon fogható digitális adót tudnék behozni.

Ezen felül a kábeles, a műholdas szolgáltatók csomagját csak az set top boxukkal foghatom.

Nem tudom, melyik tévé milyen ma, de az enyémen van egy előkészített hely, amely elvben mindenféle olvasó illeszthető, amely az adott kártyához kellene.

De ezt sem támogatja senki.


Én vagyok tájékozatlan, vagy ez valóban így van?


2013. máj. 27. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért van néhány szolgáltató, ahol használható a tévé saját tunerje. Pl. MindigTV Extra; Digi kábelen a prémium csatornákat kivéve minden kódolatlan; A a UPC-től lehet kérni "Mediacard"-ot a CI+ szabványt ismerő tévékhez. Emellett van néhány olyan kisebb kábelszolgáltató, ahol engedik a kártya + modul használatát saját készülékben, pl. Celldömölkön a Cellkábel.
2013. máj. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm szépen.
2013. máj. 28. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!