Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mely Xbox az amelyikkel már...

Mely Xbox az amelyikkel már nem nagyon van gond és játékra alkalmas lenne? Olvastam hogy az Arcade az régi és bajos. Azt is olvastam hogy az Elite az már jó, de az új Slim a legjobb. Hogy látjátok?

Figyelt kérdés
Nem igazán értek hozzá ezért kérek segítséget tőletek és ha van tapasztalatotok azt is írjátok le nyugodtan :)

2013. máj. 28. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
új Slim
2013. máj. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindegyik alkalmas játékra de Slimen kívül a többit nem érdemes megvenni.
2013. máj. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is írták mindenképp a Slim-et javasolnám abból is 250GB-os kivitelt.
2013. máj. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem már 2008.szeptemberben kiadott Jasper-rel sincs gond nekem 5 éve kifogástalanul működik.
2013. máj. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 XTiger válasza:
Annyit hozzátennék az előttem szólókhoz, hogy nekem is az új slim van, és anno 1 éve, rá gurult egy elem, de szépen lassan, olyan fél méterrel volt magasabban mint az xbox, és puff, 30000 forintos javítás :D amúgy nagyon megéri, de kegyetlenül vigyázz rá.
2013. máj. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!